Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Poznaliśmy nowego komendanta KP Chojnów

Autor admin
Data utworzenia: 14 grudzień 2012, 23:20 Wszystkich komentarzy: 4


Poznaliśmy nowego komendanta KP Chojnów


Komisariat Policji w Chojnowie ma nowego komendanta. Przemysława Kozioła zastąpił podkomisarz Andrzej Sawicki - dotychczasowy zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KMP Legnica.

Od najbliższego poniedziałku Komisariatem Policji w Chojnowie pokieruje Andrzej Sawicki, który wygrał konkurs ogłoszony przez komendanta legnickiej policji inspektora Sławomira Bąka. Obowiązki jego zastępcy wciąż pełnić będzie asp. Tomasz Jagielski.
Komentarze

podobno nowy komendant stawił się na radzie miasta. przedstawił swój program poprawy bezpieczeństwa w mieście. zapowiedział większą ilość patroli co osobiście miałem przyjemność poznać. zapowiedział częstszy udział i aktywną współpracę z samorządem . tak trzymać!
zgłoś komentarz
panie mendancie policji w chojnowie , nie wiem czy to u was w policji norma ale czesto widzę policjantów którzy mają kamizelki z napisem licja bo dwie pierwsze literki się starły , to samo tyczy się waszego auta które często widuję na mieście , jest na nim napis LICJA więc wypadało by to zmienić chyba że chce być pan MENDANTEM a to tak trochę nie profesjonalnie brzmi. Zapowiadał pan zmiany , czekamy
zgłoś komentarz
mam nadzieję że PO wam nie ukradli
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Useful Product Info ea0cd3e
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.