Query error chojnow.pl - Chojnowskie kontenery na niepotrzebne ubrania
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chojnowskie kontenery na niepotrzebne ubrania

Autor admin
Data utworzenia: 05 sierpień 2011, 11:46 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowskie kontenery na niepotrzebne ubrania
Chojnowskie kontenery do których wrzucamy niepotrzebną odzież używaną, często są dewastowane przez wandali. Niektórzy kradną z nich odzież, inni zaś rozwalają ją po ulicy.
Musimy pamiętać, że osoby dobrowolnie oddają nie potrzebne ubrania, wrzucając je do pojemników należących do firmy Wtórpol w Skarżysku Kamiennej.
Firma zajmuje się sortowaniem i przetwarzaniem odzieży używanej, pozyskanej z 16.000 pojemnikówrozstawionych na terenie całego kraju. Dzięki tysiącom rozstawionych pojemników w kraju setki tysięcy kg. odzieży nie trafia na wysypisko śmieci, lecz w 99 % są ponownie przetworzone. Posortowaną odzież najlepszej jakości firma sprzedaje w sieci 60 własnych sklepów, pozostała odzież jest eksportowana do krajów Afryki, Azji i Europy Wschodniej.

Prosimy mieszkańców Chojnowa o zwracanie uwagi na kontenery znajdujące się w naszym mieście. W razie potrzeby prosimy o  informowanie właściciela lub policję o ewentualnych zdarzeniach związanych z dewastacją, lub okradaniem wyżej opisywanych pojemników.


Źródło informacji o firmie:
http://www.wtorpol.com.pl/


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.