Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Umowa o wspólpracy z Akademią Policyjną w Niemczech

Autor PWSZ Legnica
Data utworzenia: 20 listopad 2012, 13:26 Wszystkich komentarzy: 0


Umowa o wspólpracy z Akademią Policyjną w Niemczech

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy podpisała bilateralną umowę na wymianę studentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych z Państwową Akademią Policyjną w Brandenburgu (Fachhochschule der Polizei des Landem Brandenburg).

Porozumienie będzie obowiązywać w latach 2012-2014. W tym okresie co roku z wyjazdu za granicę będzie mogło skorzystać 4 studentów, 4 nauczycieli akademicki i 2 pracowników administracyjnych z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Również ze strony niemieckiej tyle samo studentów jak i nauczycieli akademickich będzie mogło gościć w naszej Uczelni. Umowę zawarto w ramach jednego z programów Erasmus - „Uczenie się przez całe życie” (Lifelong Learning Programme).

Wysyłanie studentów za granicę, przyjmowanie studentów z zagranicy, wyjazdy na praktyki i staże oraz wymiana kadry dydaktycznej i administracyjnej odbywa się na podstawie Uczelnianej Karty Erasmus.

Studenci zainteresowani studiowaniem w tym ośrodku akademickim będą mogli kształcić się na kierunkach prawnych i administracyjnych. W głównej mierze oferta jest skierowana do studentów, którzy kształcą się na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.