Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wojciech Bartnik o sukcesach Champion Powiat Legnicki

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 listopad 2012, 10:10 Wszystkich komentarzy: 20


Wojciech Bartnik o sukcesach Champion Powiat Legnicki

Po ostatnich sukcesach Champion Powiat Legnicki Wojciech Bartnik – brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich, prezes Dolnośląskiego Związku Bokserskiego wypowiadał się w samych superlatywach o chojnowskim klubie: „ Jako surowy przedstawiciel świata bokserskiego patrząc na klub Champion Powiat Legnicki trzeba bić brawo, za to, że trener potrafi tak dobrze przygotować młodzież na zawody. Musimy mieć świadomość, że tą dyscyplinę często uprawia trudna młodzież. Boks uczy pokory, jest trudny i wymagający. Cieszy fakt, że pan Arkadiusz zabrał chłopców pod swoje skrzydła, trener ten pracuje nie tylko nad dyscypliną sportową, ale także kulturą osobistą zawodników. W moim przekonaniu klub wykonuje znakomitą pracę – dwa Puchary Polski to już jest wyczyn. Tytuły te można traktować prawie jak Mistrzostwo Polski. Jeszcze raz brawa dla chłopców i trenera!. Należy pamiętać, że boks to nie tylko walka, ale także dyscyplina sportowa. Zawodnicy, którzy osiągają dobre wyniki często zapominają o treningach, systematyczności. Jak do tej pory w klubie Champion Powiat Legnicki wszystko idzie w dobrym kierunku”.


Komentarze

Prezes Dolnośląskiego Związku Bokserskiego wypowiada się pochlebnie o p. L. To o czymś świadczy. Chłopaki są pod dobrą ręką i osiągają dobre wyniki, mają zajęty wolny czas i to o czymś świadczy.
zgłoś komentarz
mam nadzieje ze ta wypowiedziec zamknie jadaczki beacie1 czy innym nastawionym zle do p.Lewandowskiego
zgłoś komentarz
A już myślałam,że pan Bartnik skrytykuje burmistrza.Pan Lewandowski zapomniał dodać 10 raz,że burmistrz go pominął,po czym pisze,że pieniędzy od burmistrza nie chce.Z jego artykułu wynika,że chce ,abym za wszelką cenę go pochwaliła.Pan Bartnik jest nieświadomy tego,co napisał albo nie zna prawdy o panu Arkadiuszu.Bartnik był bokserem a pan Arek-trudno mi go tak nazwać.
zgłoś komentarz
mam nadzieje ze ta wypowiedziec zamknie jadaczki beacie1 czy innym nastawionym zle do p.Lewandowskiego
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
zgłoś komentarz
Raczej jest świadomy , a Twoje pochwały czy krytyka beato nikogo nie obchodzą , bo nie jesteś zrównoważoną na umyśle osobą !
zgłoś komentarz
Beata jak zwykle musi się dowartościować pisząc jakieś głupoty..
zgłoś komentarz
naszemu portalowemu trollowi-psymonowi wreszcie chyba usunęli konto,więc teraz beatka go zastępuje.
zgłoś komentarz
Przeglądam artykuły pana Lewandowskiego dobrego trenera,który nie powinien nigdy pracować z mlodzieżą i w każdym artykule mówi:burmistrz pomija klub bokserki.10 razy czytałam już to.Czyżby czytelnicy portalu byli w jakiś sposób ogranieczeni.A może pan Lewandowski bawi się w uprawianie polityki.A być może nie ma odwagi poprosić burmistrza o pomoc i chce by to portal zrobił ?
zgłoś komentarz
Powiem szczerze, wolałam Psymona niż Beatę1, bo to był facet, a Beata, to nie wiadomo kto to jest. Na ikonce facet, a podpis Beata1 a może i jedno i drugie czyli 2 w 1 i dlatego taki(a) złośliwy(a). Będzie brakowało Psymona, mimo jego agresywnych wypowiedzi (niektórych). Z niektórymi się zgadzałam. Złośliwości co do niektórych forumowiczów nie podobały mi się, a Beatką nie przejmujcie się, robi to specjalnie, aby NAS wkurzyć, ale nie uda się!
zgłoś komentarz
Ja tam za nim nie tęsknię,bo nieraz pisał o mnie takie głupoty i mnie obrażał,że aż żal.Widocznie miarka sie przebrała,bo ile można obrażać i tylko narzekać.A beatka,to może psymon,któz to wie he,he
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.