Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łukasz Niemczyk z Pucharem Polski, Wojciech Bartnik gratuluje!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 20 listopad 2012, 10:07 Wszystkich komentarzy: 2


Łukasz Niemczyk z Pucharem Polski, Wojciech Bartnik gratuluje!

W miniony weekend obył się Puchar Polski Juniorów w Ostrołęce, gdzie Łukasz Niemczyk wywalczył pierwsze miejsce w kategorii 60 kg. Mój wychowanek stoczył trzy znakomite pojedynki. W pierwszym pojedynku zwyciężył bezapelacyjnie przed czasem z Markiem Zębalą, reprezentantem Czarnych Regimin. Druga walka była już półfinałem, była to nieco trudniejsza potyczka, którą Łukasz wygrał 2:1 na punkty. Rywalem był Bartek Kubaszewski z Fenixa Warszawa. W finale reprezentant Champion Powiat Legnicki natrafił na wychowanka Radomiaka Radom – Rafała Grabowskiego, z którym wygrał również na punkty. Cieszy fakt, że Łukasz nadal prezentuje wysoki poziom jednocześnie stosując trudniejszą odmianę boksu, w postaci wykorzystywania błędów przeciwników i kontratakach. Młody chojnowianin wykazuje się znakomitą szybkością, refleksem.

Jako trener jest mi bardzo przykro, że nasza władza w mieście, pomimo nieporozumień nie interesuje się młodymi zawodnikami. Mając na to środki burmistrz nie potrafi pomóc młodemu zawodnikowi w postaci stypendium. Nie zapominajmy, że wcześniej taka pomoc była już udzielana, za nieporównywalnie mniejsze sukcesy, ciekawy jestem jaki jest powód takiego postępowania?

W ramach wyjaśnienia sytuacji zaistniałej w poprzednim artykule chciałbym poinformować wszystkich przeciwników klubu Champion Powiat Legnicki, że dzięki prowadzonym zajęciom chłopcy w końcu mogą poczuć się docenieni i wyróżnieni. Liczne powołania do kadry oraz wyjazdy na zawody krajowe i międzynarodowe pozwalają im uwierzyć w siebie i pokonać własne trudności. Wielokrotnie byliśmy w Czechach, Niemczech, Rosji, trzykrotnie w skali roku moi podopieczni wyjeżdżają na obozy sportowe Kadry Dolnego Śląska. Dodam ponadto, że chłopcy z biednych rodzin wyjazdy mają dofinansowane z klubu. Dwukrotnie klub sfinansował całościowy wyjazd na przygotowania do sezonu, a witaminy, minerały niezbędne przy tej dyscyplinie sportowej niejednokrotnie kupowałem moim podopiecznym z własnej kieszeni.

Na koniec chciałbym dodać, że na Gali w Cuprum Arenie w Lubinie Oskar Łużny uległ 11:9, Kacper Harkawy zwyciężył swoją próbę na punkty, natomiast Sebastian Litwa (uczeń ze Złotoryi) znokautował swojego rywala.

Serdecznie gratuluję wszystkim moim podopiecznym osiąganych sukcesów!!!

Chciałbym serdecznie podziękować Staroście Legnickiemu – panu Jarosławowi Humennemu oraz lokalnym biznesmenom za wszelką pomoc dla klubu.Komentarze

Serdecznie gratuluję sukcesów i życzę dalszych,wspaniała praca z Pana strony,szkoda że nie jestem młodszy bo zawsze marzyłem aby uczęszczać do szkółki bokserskiej,lecz gdy ja byłem młody to nie miałem takiej możliwości.
zgłoś komentarz
Gratulacje i dalszych sukcesów. Młodzież ma co robić, ma zajęcie i spędza swój wolny czas ćwicząc na sali, a nie rozrabiając np. w parku. Wiadomo, ze w Chojnowie za wiele się nie dzieje i młodzież nie ma co ze sobą zrobić. Jeszcze raz gratulacje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.