Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chwycili wiosło i popłynęli - wystawa fotograficzna w MBP

Autor admin
Data utworzenia: 19 listopad 2012, 13:39 Wszystkich komentarzy: 4


Chwycili wiosło i popłynęli - wystawa fotograficzna w MBP

Dzięki wielu fotografiom zrobionym podczas spływu „O błękitną wstęgę Skorej” możliwe było stworzenie wystawy dokumentującej to niecodzienne wydarzenie. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie, w ostatni piątek zebrali się uczestnicy spływu by powspominać swoje boje z chojnowską rzeką.

Podczas piątkowego spotkania poza możliwością zobaczenia zdjęć wyświetlone zostały prezentacje multimedialne przygotowane przez uczestników spływu. Wręczone zostały także certyfikaty potwierdzające udział w tym przedsięwzięciu. Swoją prezentację przedstawił również Jerzy Kucharski, pomysłodawca całego „zamieszania”. Slajdy, które wyświetlane były na ekranie prezentowały zdjęcia z pierwszego kajakowego spływu Skorą!


Na przyszły rok planowany jest kolejny spływ. Mówi się o dużo większej ilości osób niż w tegorocznej imprezie. Tymczasem zapraszamy do biblioteki na wystawę fotograficzną, która można oglądać do 15 grudnia 2012 r.Komentarze

p. Kucharski uczyl moja znajoma. jak wspomina czasy szkoly to srednio byla pocieszona z tego faktu. jednak jak teraz z nim sie spotkala to nie moze przestac go komplementowac.i podobno najlepsze wycieczki byly wlasnie z nim. brawo dla ekipy kajakarzy. wdetpne na dniach zobaczyc te fotki. dobre zdjecie z P.Wroblem!
zgłoś komentarz
Zgadza się. Nie byłem od lubienia, tylko nauczenia. Czy geografii? Nie. Wycieczki też nie były ... niedzielne (ulubiona trasa: Ściana Płaczu). Jedyną osobą, która musiała pojechać, byłej ja. Dzisiaj też nikogo nie zamierzam zmusić do udziału w spływie. Jest tyle innych atrakcji, że z nudów można umrzeć.
PS. Pozdrawiam Pana znajomą, Pana również. Jerzy Kucharski
zgłoś komentarz
A ja pamiętam jedną wycieczkę z Panem ... Do Szklarskiej Poręby. Wszyscy narzekali a ja byłam zachwycona :) Wędrówki przez zaspy śnieżne, podglądanie zwierząt i przyrody ... Cudownie było :) Zdaje się, że to właśnie wtedy pokochałam góry i turystykę i tak już mi zostało :) A kajaki również świetna sprawa. Gratuluje pomysłów i zaangażowania. Brawo!
zgłoś komentarz
Jeśli chodziłaś do SP nr 4, to nawet wiem kiedy to było. Pozdrawiam. Muszę jednak coś dopowiedzieć. Kajaki to nie tylko Kucharski. To Gimnazjum nr 1. Tego typu imprezy, to wyzwania, ryzyko i wielka frajda. To również grupa ludzi na rzece, przy przeprawach przez "wodospady". To także asekuracja z lądu i sponsorzy. Uczestnicy się bawią, oni pracują. Pozyskała ich Bonka i Maciek. Ja im tylko pomagałem. Mam nadzieję, że nikt im nie będzie przeszkadzał i wówczas kajaki pojawią się ponownie na naszej Skorze. Życzę przyjemnego dnia i powodzenia.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.