Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Strzał w dziesiątkę" - Gabriela Zenka

Autor admin
Data utworzenia: 18 listopad 2012, 15:08 Wszystkich komentarzy: 13


"Strzał w dziesiątkę" - Gabriela Zenka


Gabriela Zenka – czy trzeba Ją jeszcze komuś przedstawiać? Dzięki miłości do tańca pokazała wszystkim, że jeśli się czego pragnie, to nawet największe przeciwności losu nie są w stanie tych pragnień zniszczyć. Występ w programie „Got to dane. Tylko taniec”, trzecie miejsce podczas tegorocznych „Talentów znad Skory”, stypendium otrzymane w programie „Follow Your Dreams” to tylko kilka z wielu sukcesów tej zdolnej chojnowianki. Postanowiliśmy poddać ją naszemu „Strzałowi w dziesiątkę” - przed Państwem Gabrysia Zenka!  1. Nazywam się… Gabriela Zenka.
  2. Gdybym nie była tym, kim jestem, to byłabym… hłe.. wiatrem.
  3. W swojej pracy najbardziej lubię... energię, ludzi, uwielbiam wzbudzać w nich emocje których słowami nie potrafię opisać...
  4. Smak dzieciństwa: smak żelek „gumisie”.
  5. Mówię „Chojnów”, myślę: Przedszkole sióstr służebniczek, dawny Miejski Dom Kultury, Pizzeria Piccolo Mondo, rodzinne miasto oparte na pewnych zasadach, trudne do wprowadzania nowości i zmian, z drugiej strony, pełne utalentowanych ludzi, z pasją.
  6. Gdybym trafiła „szóstkę” w Lotto… uszczęśliwiłabym i pomogła wielu osobom. Zwiedzałabym świat i tańczyła!
  7. Moim autorytetem jest… Nie mam konkretnej osoby, czerpię od ludzi, którzy potrafią wpłynąć na mnie, na moje pozytywne zmiany.
  8. Nie wyobrażam sobie życia bez… rodziny , miłości, tańca, słodyczy.
  9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… zawsze wiem, co się dzieje w mieście i okolicach, opisywane są sprawy nie tylko pozytywne. Uwaga skupiana jest na ludziach, przeżyciach, nie tylko na osobach, na stanowiskach. Są pochwały i krytyka.
  10. Ulubiona anegdota: „Kto walczy, już zwyciężył!”


Więcej o Gabrysi przeczytać można na Jej blogu: gabriela-zenka.blogspot.com
Komentarze

Choć nie znam tej dziewczyny osobiscie to uważam że należą jej sie duże brawa za walkę z tak trudną chorobą i że z miłości do tańca twardo z nią walczy!!!Pierwsza osoba która zasłużyła sobie na strzał w 10.
zgłoś komentarz
Krasnal250 jak nie znasz,to nie oceniaj.Zle wypowiedziała się o służbie zdrowia.
zgłoś komentarz
Beata1 znowu prowokujesz do "mocnych" wpisów , wiesz dobrze ,że służba zdrowia w Chojnowie to fikcja.A wracając do tematu , kolejna osoba , która ma za sobą różne osiągnięcia w tańcu , do wielu doszła bez niczyjej pomocy uparcie trenując a za sytuację , która spotkała ją w pseudo przychodni powinna zostać przeproszona ale to już dla chojnowskich pseudo lekarzy i pseudo pielęgniarek niestety zbyt wielkie wyzwanie .
zgłoś komentarz
na miejscu Gabryśki podałbym nazwisko tej robiącej łaskę pielęgniarki.
zgłoś komentarz
Gdyby tak było ,to podałaby nazwiska konkretne.Najlepiej pisać ogólnie.
zgłoś komentarz
Beatko1 a Ty dalej swoje , eh co za charakter.
zgłoś komentarz
trudny charakter z tej beatki1 chyba ma coś z psymona!!!
zgłoś komentarz
ciezki przypadek. ale coz poradzic.na takie tez jest miejsce na naszej planecie. czekam na pierwszego jej pochwalnego posta
zgłoś komentarz
źle się wypowiedziałam bo miałam ku temu powody. Nazwisk nie podam.. bo nie widzę w tym większego celu lub sensu.. myślę, że te osoby o których mówiłam przeczytały to i zmienią postępowanie. A jeśli ktoś chce porozmawiać na ten temat proszę napisać: www.gabriela-zenka.blogspot.com lub gabrielazenka@gmail.com .

Pozdrawiam i dziękuję za pozytywy:)
zgłoś komentarz
Beatka zastąpi niedługo psymonka
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.