Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Młodziki kończą pierwszą połowę sezonu na doskonałym trzecim miejscu!

Autor Maciek
Data utworzenia: 18 listopad 2012, 09:19 Wszystkich komentarzy: 2


Młodziki kończą pierwszą połowę sezonu na doskonałym trzecim miejscu!

Ostatni ligowy mecz na wyjeździe rozegrała ekipa Młodzików Chojnowianki. Ich rywalem była Odra Ścinawa. Spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się sprawiedliwym remisem. Początek meczu należał do chojnowian, którzy pierwsi zdołali umieścić piłkę w bramce. Błąd popełnił obrońca gospodarzy, który nie trafił w futbolówkę, po czym przejął ją Sebastian Narożny i umieścił w siatce.

Przed przerwą Odra zdołała wyrównać. W drugiej odsłonie meczu początek należał do zawodników ze Ścinawy, którzy przejęli inicjatywę na boisku i wyszli na prowadzenie. Ostatni kwadrans spotkania to dominacja biało-niebieskich i wyrównujący gol. Jego autorem był Kacper Laskowski, który pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał golkipera ze Ścinawy.

Reasumując chojnowianie pokazali się z dobrej strony i w ostatnim meczu jesieni odnieśli bardzo dobry wynik, z dobrym zespołem, będącym wysoko w tabeli. Natomiast patrząc na przekrój całej rundy w Lidze Okręgowej gra naszych młodych adeptów futbolu może być powodem do dumy.

Po pierwszej części rozgrywek nasi młodzi zawodnicy zajmują doskonałe trzecie miejsce w tabeli ligowej ustępując tylko Javorii Jawor oraz Legnickiemu Konfeksowi. Należy wspomnieć o fakcie, że chłopcy od tego sezonu grają w klasie okręgowej.

Gratulujemy!!!

Skład Chojnowianki:

Dąbrowa,Wieleżew, Wołoszyn, Nosal, Sobczak, Jagielski, Laskowski, Mietelski, Lewicki, Rudnicki, Niemczyk, Jędraszczyk, Narożny, Zazulczak.


Komentarze

A gdzie info na temat pierwszej drużyny która w niedziele w bardzo ładnym stylu wygrała swój mecz i została liderem po rundzie jesiennej.To im należą sie duże brawa,a wy tu opisujecie młodzików jak by zdobyli puchar swiata!!!
zgłoś komentarz
Nie znam się na sporcie,ale z tego ,co mi opowiadała koleżanka ,to chojnowianka rozgrywa mecze z wioskami:Konradówka,Michów,Goliszów,Krzywa,Rokitki2,Siedliska.Krasnal250,co ty chcesz opisywać i czym się chwalić,to twoim zdaniem sukces?Sukcesy mają kolarze,bokserzy,grupa dziecięca w chojnowiance,zespoły taneczne,śpiewające.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.