Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 12 listopad 2012, 13:37 Wszystkich komentarzy: 153


Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!
W ubiegły czwartek rozpoczęły się zmagania bokserów w Pucharze Polski. Na imprezie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Champion Powiat Legnicki. Cała gala odbyła się w Lesznie, miesiąc wcześniej odbyły się eliminacje w Świdnicy, które przeszło dwóch bokserów:

1. Mateusz Stachurka w kategorii do 60 kilogramów (waga lekka)

2. Kamil Mroczkowski w kategorii +80kg (waga ciężka)

Całość rozpoczęła się w czwartek od oficjalnego ważenia zawodników oraz badań lekarskich. W piątek bokserzy zameldowali się w ringu.

Mateusz Stachurka pechowo wylosował rywala w pierwszym pojedynku. Jak się później okazało – zdobywcę Pucharu Polski oraz najlepszego technicznie zawodnika turnieju – reprezentanta BKS Skorpion Szczecin. Warto nadmienić, że pierwszą rundę wygrał Mateusz, jednak przeziębienie dało znać o sobie (tak to jest jak się nie nosi czapkismile).

Nieco inaczej było w przypadku Kamila Mroczkowskiego, który trafił „wolny los” i tym samym awansował od razu do półfinałów Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku mój podopieczny zmierzył się z reprezentantem Śląska. Swoją walkę wygrał zdecydowanie 3:0 na punkty.


W walce finałowej Kamil rywalizował z lokalnym zawodnikiem – reprezentantem Leszna

Po bardzo dobrym pojedynku wygrał i zdobył Puchar Polski! Można wręcz powiedzieć, że w ringu była „wojna”, emocji nie zabrakło, a sama rywalizacja była na najwyższym poziomie. Kamil pokazał się z bardzo dobrej strony.


Przekornie można powiedzieć, że Puchar Polski „nie” jest żadnym sukcesem dla miasta. Ciężko pracujemy i dzięki temu udaje się osiągać w moim przekonaniu sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej. Nasz burmistrz nie potrafił tego docenić.

Już za tydzień mamy szanse na kolejny Puchar Polski Juniorów w wadze lekkiej. Do rywalizacji bowiem przystąpi Łukasz Niemczyk.

Ponadto zostaliśmy zaproszeni przez Energetykę Lubin na galę boksu do Cuprum Areny. Podczas tej imprezy odbędą się trzy walki zawodowe, więc moi podopieczni ponownie będą mieli zapewnione kolejne doświadczenie. Podczas gali wystąpią: Oskar Łużny oraz Kacper Harkawy.

Z tego miejsca pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Legnicy oraz miejscowym biznesmenom za bezinteresowną pomoc.

Serdecznie zapraszam na darmowe treningi chłopców z roczników 1999-2000, które odbywają się codziennie o godzinie 18 w salce PZSu przy ul. Witosa.Komentarze

Tutaj należą się gratulacje dla chłopaków, a szczególnie dla tego, który zdobył PUCHAR POLSKI, a wy przeżywacie tak tę Chojnowiankę, jakby to była nie wiadomo jaka drużyna. GRATULACJE!!!
zgłoś komentarz
Gratuluje... ale gadanie że burmistrz nie docenia was bo nie daje wam pieniędzy jest już trochę śmieszne, to tak jakbym Ja wygrał jakiś tam puchar za walkę z przestępczością i się denerwował że nie dostałem pieniędzy od miasta, to wasz sukces ale nie przesadzajcie z tymi przypomnieniami bo są cienkie...I argument że piłka jest najważniejsza nie jest żadnym argumentem bo tak piłka ma większą popularność i tego się nie zmieni, a na pewno nie należy atakować ludzi.... Pamiętajcie to sukces wasz i chwała za to ale nie używajcie tego do walki z urzędem i o dotacje.. |Tyle:)
zgłoś komentarz
Ty głupszy jesteś niż to ustawa przewiduje i żeby to chociaż zabawne było co piszesz ale to jest żałosne takie włażenie w cztery litery UM ! tak więcej kasy na klasę A dać ! niżej już nie spadną !
zgłoś komentarz
Więcej kasy dla Psymona ! więcej kasy na ligę hokeja na słoniach! więcej kasy na Dzień Górnika! więcej kasy więcej kasy! zabrać piłkarzom nie idzie im są słabi ! zabrać księżą Ci mają za dużo Dać nam! Opluć władzę miasta ! Nikt CI nie broni Psymonek sponsorować boksu ( nie o niego mi tutaj chodzi, bo sobie radzą nieźle i bez pomocy )tylko o motyw nie dogodzisz wszystkim zabierzesz tu dasz tam i tak źle i tak nie dobrze:)
zgłoś komentarz
Po raz kolejny zostałem obrażony szanowny portalu proszę usunąć wpis który mnie obraża za moje poglądy:)razi to moje serce że człowiek podający się za Psymona określa mnie takimi wyrazami uznanymi za obrazę... Każdy ma prawo wyrazić swój pogląd nawet szanowny Pan krytyk z Tuskiem w logo lecz nie wolno nikogo obrażać tak to działa...Precz z chamstwem
zgłoś komentarz
Posłuchaj przygłupie ! już tobie tłumaczyłem żebyś się do mnie nie odzywał ,swoją indolencją intelektualną porażasz ! Ja z tobą rozmowy sobie nie życzę ,więc niech cię nie zwiedzie że czasami brutalnie opiszę twój bezmiar głupoty ,tylko wtedy milcz !
zgłoś komentarz
Obraził mnie mądrymi słowami! Apeluje do was portalu, on używa tak mądrych słów, aż mnie przeszły ciary intelektualne ! Obywatelu przestań mnie obrażać
zgłoś komentarz
Słaby trener Lewamdowski,mojemu dziecku do tego pana nie pozwoliłabym chodzić.Ciągle to samo czytam tutaj ,że pan Burmistrz nie chce sfinansować klubu bokserskiego hihi.Ile można pisać takie rzeczy.Ja też bym nie sfinansowała klubu pana Lewandowskiego,a dlaczego?
zgłoś komentarz
O ile wiem to Klub nie czeka na PIENIĄDZE od BURMISTRZA tylko na koniec jego kadencji:)pozdro
zgłoś komentarz
a co do beata1 jaki jest dla ciebie dobry trener? 8 medali MISTRZOSTW POLSKI REPREZENTOWANIE NASZEGO KRAJU W MISTRZOSTWACH EUROPY i tak mozna wymieniac dalej, to mało:)? to gratulacje szukaj innego trenera dla swojego dziecka DOBREGO trenera:)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.