Query error chojnow.pl - Marcin Kardela uratował biało niebieskich z opresji! KS Chojnowianka ponownie wygrywa!
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Marcin Kardela uratował biało niebieskich z opresji! KS Chojnowianka ponownie wygrywa!

Author: Maciek
Creation date: 12 November 2012, 09:14 All comments: 12


Marcin Kardela uratował biało niebieskich z opresji! KS Chojnowianka ponownie wygrywa!

W minioną niedzielę KS Chojnowianka odniosła bardzo ważne zwycięstwo w lidze. Można wręcz powiedzieć, że był to mecz derbowy. Naszym przeciwnikiem była ekipa Czarnych II Rokitki. Mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Spotkanie odbyło się o godzinie 14:00 na chojnowskim stadionie.
Tuż przed meczem widać było dość sporą grupę fanów futbolu, którzy zgromadzili się na trybunach.

Pierwsza odsłona meczu przebiegała bardzo wyrównanie. Niestety już w trzeciej minucie spotkania ekipa z Rokitek strzeliła bramkę. Na listę strzelców wpisał się Paweł Malik. Od tego momentu całe spotkanie było wręcz remisowe. Po pierwszych 45 minutach meczu biało niebiescy przegrywali 1:0. Wynik spotkania był niekorzystny, jednak pomimo tego faktu nasi nie stracili ochoty do gry.

Druga odsłona meczu to znakomita gra KS Chojnowianka. Biało niebieskim udało się zdobyć dwa gole, których autorem był Marcin Kardela. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Pomimo faktu, że był to bardzo trudny mecz udało się zdobyć kolejne 3 punkty. Należy dodać, że nasi dość długo przegrywali, bo aż do 80 minuty meczu.

Dzięki tak dobrej grze w ostatnich spotkaniach biało niebiescy przewodzą w tabeli ligowej z dorobkiem 32 punktów w 13 rozegranych meczach. Pamiętajmy jednak, że sezon nadal trwa i trzeba walczyć o cenne punkty. Nasz największy rywal – Skora Jadwisin traci do naszych zaledwie 3 punkty. Kolejne w tabeli są Victora Parchów oraz Dąb Stowarzyszenie Siedliska, które tracą do lidera 4 punkty.

Przypominamy również, że dnia 18 listopada odbędą się zaległe mecze, których nie udało się rozegrać wskutek złych warunków atmosferycznych. Biało niebiescy w tym terminie wybierają się do Krzywej, gdzie czeka ich dość trudny mecz.

Naszym gratulujemy i życzymy powodzenia!!!Comments

ogromne brawa dla strasznie kombinujacej druzyny chojnowianki, aby ten mecz rozegrał się wtedy gdy gra pierwsza druzyna rokitek - no cóż, wielki chojnów boi sie nawet rezerw rokitek, nie mowiac o pierwszej druzynie. brawo dla co-dwu-tygodniowego opłacanego kardeli,brawo dla szczesliwie wygranych liderów, którzy mecza sie z amatorami az 80 minut, z taką grą w okręgówce zostaną sprowadzeni na ziemie.
wygrany mecz derbowy z rezerwami rokitek - szczyt marzeń kibicow z chojnowa:)
report comment
Nie napinaj się Rockefeller.Dziś nie ma podziału na wieś i miasto.Jest kasa ,jest drużyna.1 liga,ekstraklasa potrafi być na wsi,a w miastach piłkarskich dużych nie.Ilu
bierze kasę u nas w Rokitkach i ilu gra z chojnowianki?A co chojnowanka,to nie amatorzy,tylko Ty jesteś amatorem?
report comment
ale ze co ze chojnowianka sama zdecydowala kiedy zagra by akurat rokitki 1 i 2 druzyna graly w tym samemym czasie?
report comment
Kto się boi pierwszej drużyny ? Nie ośmieszaj się napinaczu bo czekam z niecierpliwością na mecz pucharowy - zawodnik.
report comment
ale ze co ze chojnowianka sama zdecydowala kiedy zagra by akurat rokitki 1 i 2 druzyna graly w tym samemym czasie?
mecz odbyl sie w terminie ustalonym przed sezonem przez ozpn wiec nie siac niepotrzebnego fermentu dałny ! a pierwsze rokitki tez dostalyby wpie.... wiec cisza
report comment
Kto się boi pierwszej drużyny ? Nie ośmieszaj się napinaczu bo czekam z niecierpliwością na mecz pucharowy - zawodnik.
to dlaczego na plakatach byl mecz o godz. 13 ? Kto sie spiął ten sie spiął Daniel :p
report comment
co za roznica godzina w ta czy w ta? zastanow sie . zwykla ppomylka ...
report comment
Zwijać
szmaty napinacze interntowi z rokitek i wypie...do chaty razem z Zieleniem.Wielki klub,zawodników z Chojnowianki wzięli i napinają się.Chojnowianka była gospodarzem meczu i zdecydowała,kiedy on ma odbyć się.Jeden mądrasiński Zieleń mieszkaniec Chojnowa pozbierał chłopaków z Chojnowianki,Kura dała pare groszy i myślą,że pana Boga za nogi złapali.Chojnowianka była jest i będzie!!!
report comment
Zieleń nie zapomnij,gdzie Ty mieszkasz i skąd pochodzisz.Bo twoje wiejskie sukcesy z Rokitkami,do których wziąłeś naszych zawodników z Chojnowianki gówno nas interesują.Zabieraj klakierów z rokitek na portal gminny i tam swoje frustracje wylewać.
report comment
Już Zieleń zapomniałeś jak niedawno Chojnowiankę z Kurą kochałeś.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.