Query error chojnow.pl - "Strzał w dziesiątkę" z Rafałem Wyciszkiewiczem
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem Wyciszkiewiczem

Author: admin
Creation date: 10 November 2012, 15:27 All comments: 31


"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem WyciszkiewiczemRafał Wyciszkiewicz – fotograf, kamerzysta, miłośnik wypraw rowerowych i muzyki. Jak możemy przeczytać na jego stronie internetowej – w swoim archiwum posiada ponad 17 tysięcy zdjęć na papierze, cztery wystawy zbiorowe i dwie indywidualne. Zdjęcia robi od 1985 roku, profesjonalnie od 1997.


Dziś mierzy się z naszym „Strzałem w dziesiątkę”. Ognia!  1. Nazywam się… Rafał „Ciany" Wyciszkiewicz
  2. Gdybym nie był tym, kim jestem, to byłbym… nie wiem, kim byłbym, ale chciałbym być nadal fotografikiem i muzykiem, gdyż to piękne pasje.
  3. W swojej pracy najbardziej lubię... wyszukiwanie motywów do zdjęć oraz ich obróbkę, fotografowanie modelek i satysfakcję kiedy podoba im się efekt mojej pracy, a także zadowolenie klientów.
  4. Smak dzieciństwa: smak radzieckich cukierków i chałwy.
  5. Mówię „Chojnów”, myślę: miasto w którym się trochę duszę i zawodowo raczej nic większego nie osiągnę. Jednak z drugiej strony jestem lokalnym patriotą, cieszy mnie, kiedy coś nowego tu powstaje, kolekcjonuję wiadomości z mediów o mieście i raczej z niego nie wyjadę na stałe.
  6. Gdybym trafił „szóstkę” w Lotto… to wtedy w Chojnowie bym nie siedział, kupiłbym najlepszy sprzęt foto, profesjonalną kamerę, samochód i podróżowałbym po świecie, a po powrocie mieszkanie. Na pewno część kwoty przeznaczyłbym na jakiś cel charytatywny.
  7. Moim autorytetem jest… jest kilka osób ze sfery fotografiki, muzyk czy innych dziedzin,które podziwiam, ale jakichś szczególnych autorytetów nie posiadam
  8. Nie wyobrażam sobie życia bez… fotografowania, muzyki, jazdy na rowerze, zmysłu wzroku.
  9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… ciekawi mnie co wydarzyło się i wydarzy w mieście, by ewentualnie pojawić się na którejś z imprez.
  10. Ulubiona anegdota: nie mam.Comments

Tu można powiedzieć tylko "TE" słowa każde inne będą kłamstwem Melindol to CZŁOWIEK RENESANSU !
report comment
nie zachwycam sie jego zdjeciami,filmy uwazam za slabe, spiewa jak spiewa. ale ciezko odmowic mu pasji do robienia czegos. to trzeba pochwalic. polyhistor :)
report comment
nie zachwycam sie jego zdjeciami,filmy uwazam za slabe, spiewa jak spiewa. ale ciezko odmowic mu pasji do robienia czegos. to trzeba pochwalic. polyhistor :)
Ale kto to jest ten Rafałek?jakiś autorytet do naśladowania?Każdy ma jakieś pasje i zainteresowania.A zdjęcia i jego filmy wcale nie są rewelacyjne.Myslę że portal powinien bardziej sie postarać z dobieraniem ludzi do strzału w 10.I cały czas czekamy na ustrzelenie p.Członki.
report comment
Każdy ma swoje zdanie, a ja uważam, ze Rafał jest indywidualnością. Ma swoje pasje i należy mu się za to szacunek, nie ukrywa się i każdy wie kto to jest. Robi to co lubi i nikt mu tego nie zabierze.
report comment
Z takim dorobkiem to Melindol niedługo będzie obchodził zapewne jakiś benefis ! Pewnie MOKSiR zorganizuje tak wszechstronnemu artyście , jeszcze co zaśpiewa i kabaretów zapraszać nie trzeba i te profesjonalne artystyczne zdjęcia dopełnią całości .Jestem dumny że taki człowiek renesansu jest jak ja Chojnowianinem .
report comment
Dziwne by było,aby na jednym twoim komencie mały człowieczku się skończyło.A o benefis sie nie martw,bo jak będzie to i tak cie nie zaproszę.Za to ja nie jestem dumny,że tu takie zawistne hieny mieszkają,których jedynym dokonaniem w życiu jest anonimowe atakowanie wszystkiego i wszystkich.Powodzenia więc dalej w tym twoim małym świecie
report comment
"Zawistne hieny" no ja tobie tak kadzę a ty mnie tak obrażasz :) oj Mendo ,Mendolino !
Twój świat to 12 tyś "profesjonalnych" zdjęć ? szkoda że ilość ni jak ma się do jakości ,dwa występy Talentach z nad Skory i wypad na rowerze na przyczepkę z Pawłem ? bogato ,masz horyzonty .
report comment
"A o benefis sie nie martw,bo jak będzie to i tak cie nie zaproszę." hahahaha to w tym twoim kurzym móżdżku świata taka myśl ? Mendo to był żart :)
report comment
O tak świata,świata.Ty masz za to kurze łapki,bo problem z pisaniem widzę.i kto tu kogo obraża,więc nie pisz więcej nic o obrażaniu mendo.Żegnam i wynocha na ten swój antyklerykalny portal,tam wylewać żale
report comment
Gdyby ktoś nie znał dokonań Mendoliny to proszę się zapoznać z jego profesjonalnym wykonem piosenki, śpiewa na twardo więc ostrzegam;
http://www.youtube.com/watch?v=VaQHBNUvkpQ
Jeszcze profesjonalne i artystyczne zdjęcie ,jedno z 12 tyś zdjęć z kolekcji .Fakt upór to wszystko co masz Mendolin !
http://wyciszkiewicz.e-informator.pl/5-modelka_paulina,z4558,p2.html

Kwestia formalna forum jest Medolino (NIE)klerykalne a nie jak twierdzisz antyklerykalne ,skoro tam tak często zaglądasz to dobrze wiesz że tam nikt nikomu na nic się nie żali .
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.