Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem Wyciszkiewiczem

Autor admin
Data utworzenia: 10 listopad 2012, 15:27 Wszystkich komentarzy: 31


"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem WyciszkiewiczemRafał Wyciszkiewicz – fotograf, kamerzysta, miłośnik wypraw rowerowych i muzyki. Jak możemy przeczytać na jego stronie internetowej – w swoim archiwum posiada ponad 17 tysięcy zdjęć na papierze, cztery wystawy zbiorowe i dwie indywidualne. Zdjęcia robi od 1985 roku, profesjonalnie od 1997.


Dziś mierzy się z naszym „Strzałem w dziesiątkę”. Ognia!  1. Nazywam się… Rafał „Ciany" Wyciszkiewicz
  2. Gdybym nie był tym, kim jestem, to byłbym… nie wiem, kim byłbym, ale chciałbym być nadal fotografikiem i muzykiem, gdyż to piękne pasje.
  3. W swojej pracy najbardziej lubię... wyszukiwanie motywów do zdjęć oraz ich obróbkę, fotografowanie modelek i satysfakcję kiedy podoba im się efekt mojej pracy, a także zadowolenie klientów.
  4. Smak dzieciństwa: smak radzieckich cukierków i chałwy.
  5. Mówię „Chojnów”, myślę: miasto w którym się trochę duszę i zawodowo raczej nic większego nie osiągnę. Jednak z drugiej strony jestem lokalnym patriotą, cieszy mnie, kiedy coś nowego tu powstaje, kolekcjonuję wiadomości z mediów o mieście i raczej z niego nie wyjadę na stałe.
  6. Gdybym trafił „szóstkę” w Lotto… to wtedy w Chojnowie bym nie siedział, kupiłbym najlepszy sprzęt foto, profesjonalną kamerę, samochód i podróżowałbym po świecie, a po powrocie mieszkanie. Na pewno część kwoty przeznaczyłbym na jakiś cel charytatywny.
  7. Moim autorytetem jest… jest kilka osób ze sfery fotografiki, muzyk czy innych dziedzin,które podziwiam, ale jakichś szczególnych autorytetów nie posiadam
  8. Nie wyobrażam sobie życia bez… fotografowania, muzyki, jazdy na rowerze, zmysłu wzroku.
  9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… ciekawi mnie co wydarzyło się i wydarzy w mieście, by ewentualnie pojawić się na którejś z imprez.
  10. Ulubiona anegdota: nie mam.Komentarze

Please try Google before asking about Cool Product Info d8921_5
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.