Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem Wyciszkiewiczem

Autor admin
Data utworzenia: 10 listopad 2012, 15:27 Wszystkich komentarzy: 31


"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem WyciszkiewiczemRafał Wyciszkiewicz – fotograf, kamerzysta, miłośnik wypraw rowerowych i muzyki. Jak możemy przeczytać na jego stronie internetowej – w swoim archiwum posiada ponad 17 tysięcy zdjęć na papierze, cztery wystawy zbiorowe i dwie indywidualne. Zdjęcia robi od 1985 roku, profesjonalnie od 1997.


Dziś mierzy się z naszym „Strzałem w dziesiątkę”. Ognia!  1. Nazywam się… Rafał „Ciany" Wyciszkiewicz
  2. Gdybym nie był tym, kim jestem, to byłbym… nie wiem, kim byłbym, ale chciałbym być nadal fotografikiem i muzykiem, gdyż to piękne pasje.
  3. W swojej pracy najbardziej lubię... wyszukiwanie motywów do zdjęć oraz ich obróbkę, fotografowanie modelek i satysfakcję kiedy podoba im się efekt mojej pracy, a także zadowolenie klientów.
  4. Smak dzieciństwa: smak radzieckich cukierków i chałwy.
  5. Mówię „Chojnów”, myślę: miasto w którym się trochę duszę i zawodowo raczej nic większego nie osiągnę. Jednak z drugiej strony jestem lokalnym patriotą, cieszy mnie, kiedy coś nowego tu powstaje, kolekcjonuję wiadomości z mediów o mieście i raczej z niego nie wyjadę na stałe.
  6. Gdybym trafił „szóstkę” w Lotto… to wtedy w Chojnowie bym nie siedział, kupiłbym najlepszy sprzęt foto, profesjonalną kamerę, samochód i podróżowałbym po świecie, a po powrocie mieszkanie. Na pewno część kwoty przeznaczyłbym na jakiś cel charytatywny.
  7. Moim autorytetem jest… jest kilka osób ze sfery fotografiki, muzyk czy innych dziedzin,które podziwiam, ale jakichś szczególnych autorytetów nie posiadam
  8. Nie wyobrażam sobie życia bez… fotografowania, muzyki, jazdy na rowerze, zmysłu wzroku.
  9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… ciekawi mnie co wydarzyło się i wydarzy w mieście, by ewentualnie pojawić się na którejś z imprez.
  10. Ulubiona anegdota: nie mam.Komentarze

Widzisz tak jesteś głupi że nawet tak prostych rzeczy nie łapiesz ,jak ci to wytłumaczyć ? Nie zablokowali a zbanowali poprzednie konto za to samo co robisz teraz,teraz nie piszesz wprost ale insynuujesz że jestem Miśkiem .Za słówka mnie nie łap idioto bo jesteś na to za głupi tak zwyczajnie .
zgłoś komentarz
Psymon jest najmądrzejszy ze wszystkich forumowiczów.Trafne uwagi,riposty ,inteligientny facet.A Wycieszkiewicza podziwiamy za pasje.
zgłoś komentarz
"Panie Ciepły" to jakaś nowa ksywa Miśka ? zresztą nieważne ,tak musi być i świetnie w tej roli się spełniasz ,mam nadzieję że to się nie zmieni i będziesz popisywał się bezkresną głupotą i indolencją umysłową ! jesteś w tym najlepszy .
zgłoś komentarz
Hahaha :D dokładnie tak Najmądrzejszy!:D
zgłoś komentarz
nigdy mnie nikt nie zbanował nie miałem innych kont wracaj pod kołderkę i już pamiętaj o rączkach dzieciaku :) i zostaw moją indolencję w spokoju:)
zgłoś komentarz
@beata1 powiem tak ,na YT jest konto pewnego Tomka1 ,ma pasję i filmuje odjeżdżające pociągi ,ma masę tych filmów to jest jego pasja .Szanuję pasję ale jak powiedział Krasnal250 każdy jakąś ma pasję ma ! ale czy teraz mamy liczyć na strzał w 10 z Tomkiem1 ? Zdjęcia Melidoli nie mają żadnej wartości ,sam robię zdjęcia kilkanaście lat i coś o tym wiem ,to że on zrobił ich 12 tyś o niczym nie świadczy ! śpiew Melindy to czysta kpina ,żart ,śpiewając Niemena profanuje go !
zgłoś komentarz
@psymon, widzisz, mogę nie zgadzać się z Tobą w poglądach w wielu sprawach ale je szanuję. Natomiast w wyżej komentowanym talencie znad skory zgadzam się z Tobą. W religii rzymsko-katolickiej jest to jeden z 7 grzechów głównych - PYCHA!
zgłoś komentarz
@FP73 na tym polega cały pic aby się różnić bo inaczej nudą by wiało.To samo z religią katolicką ,nie wyznaję ,nie polecam ale gdyby ktoś miał problem aby ją wyznawać stanął bym za nim w obronie aby mógł to robić. Niestety niektóre osoby mające alter ego tego nigdy niem pojmą .
Co do tematu przewodniego co tu dodać :) skąd portal wpadł na taki pomysł ? może kilkunastoletnie szwendanie się z torbą pełną sprzętu zrobiło z niego profesjonalnego fotografika robiącego artystyczne fotki choć nigdy nikt takiej nie widział .Występy o których wspominasz żal komentować ,6 głosów to dobry komentarz .
zgłoś komentarz
Amen! (Minimalna ilość znaków w komentarzu to 10.)
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Cool Product Blog d3eb6be
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.