Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem Wyciszkiewiczem

Autor admin
Data utworzenia: 10 listopad 2012, 15:27 Wszystkich komentarzy: 31


"Strzał w dziesiątkę" z Rafałem WyciszkiewiczemRafał Wyciszkiewicz – fotograf, kamerzysta, miłośnik wypraw rowerowych i muzyki. Jak możemy przeczytać na jego stronie internetowej – w swoim archiwum posiada ponad 17 tysięcy zdjęć na papierze, cztery wystawy zbiorowe i dwie indywidualne. Zdjęcia robi od 1985 roku, profesjonalnie od 1997.


Dziś mierzy się z naszym „Strzałem w dziesiątkę”. Ognia!  1. Nazywam się… Rafał „Ciany" Wyciszkiewicz
  2. Gdybym nie był tym, kim jestem, to byłbym… nie wiem, kim byłbym, ale chciałbym być nadal fotografikiem i muzykiem, gdyż to piękne pasje.
  3. W swojej pracy najbardziej lubię... wyszukiwanie motywów do zdjęć oraz ich obróbkę, fotografowanie modelek i satysfakcję kiedy podoba im się efekt mojej pracy, a także zadowolenie klientów.
  4. Smak dzieciństwa: smak radzieckich cukierków i chałwy.
  5. Mówię „Chojnów”, myślę: miasto w którym się trochę duszę i zawodowo raczej nic większego nie osiągnę. Jednak z drugiej strony jestem lokalnym patriotą, cieszy mnie, kiedy coś nowego tu powstaje, kolekcjonuję wiadomości z mediów o mieście i raczej z niego nie wyjadę na stałe.
  6. Gdybym trafił „szóstkę” w Lotto… to wtedy w Chojnowie bym nie siedział, kupiłbym najlepszy sprzęt foto, profesjonalną kamerę, samochód i podróżowałbym po świecie, a po powrocie mieszkanie. Na pewno część kwoty przeznaczyłbym na jakiś cel charytatywny.
  7. Moim autorytetem jest… jest kilka osób ze sfery fotografiki, muzyk czy innych dziedzin,które podziwiam, ale jakichś szczególnych autorytetów nie posiadam
  8. Nie wyobrażam sobie życia bez… fotografowania, muzyki, jazdy na rowerze, zmysłu wzroku.
  9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… ciekawi mnie co wydarzyło się i wydarzy w mieście, by ewentualnie pojawić się na którejś z imprez.
  10. Ulubiona anegdota: nie mam.Komentarze

Tak masz zamiar portalu reagować jak obrażają jednego forumowicza? ten Psymon tez mnie obraża i nic z Tego sobie nie robisz? więc apeluje do Ciebie albo ten typ nauczy się kultury poprzez bany jego postów i będzie można spokojnie się powypowiadać bez ataków tego....szkoda strzępić języka :) na człowieka który obraża człowieka i jeszcze śmie kpić z jego pasji osiągnięć a sam skarlony siedzi przed komputerkiem obrażając świat który nie chce się nad nim ulitować i dać mu troszeczkę pieniążków.... Poważnie portalu Chojnów pl dbaj o swoich użytkowników i dbaj o kulturę!
zgłoś komentarz
Ty forumowy głupku zobacz co ty wyprawiasz choćby w temacie "Zwłoki człowieka znalezione przy Małym Parku" następnie zajmij się sobą .Dokonań Mendoliny nie widzę żadnych ,są niczym i nigdzie niepotwierdzone .To że zrobił 12 tyś o niczym nie świadczy bo to zwykła amatorszczyzna a żadne jego zdjęcie nigdy nigdzie nie zostało nagrodzone ani wyróżnione .To sam z nazywaniem kogoś kto niema kompletnie słuchu ani umiejętności wokalnych muzykiem to średni żart ,w konkursie "Talenty znad Skory" otrzymał 6 pkt ! to chyba dość dobrze ilustruje jego poziom !
zgłoś komentarz
no ale co z tego forumowy specu a Ty co osiągnąłeś ? no powiedz CO OSIĄGNĄŁEŚ?....widzisz, nic błaźnie poza swoją marną egzystencją nic nie osiągnąłeś cienki wieprzu, a i to CI nie wyszło forumowa łajzo, jesteś tylko marnym puchem na wietrze, zacietrzewionym gówniarzem, a jednocześnie starym capem pragnącym coś znaczyć lecz pogubiłeś się w swojej cienkiej płaszczyźnie ale pociesze Cię nic nie znaczysz i tak zostanie do końca a kiedy na łożu śmierci zaczniesz wspominać swoją mierną egzystencję, twoje buractwo będzie już za późno zostanie płacz i zgrzytanie zębów!
zgłoś komentarz
Forumowy przygłupie to moja osobista sprawa ,zemną strzału w 10 się nie przeprowadza bo ja na fotografa ani muzyka nie pozuje choć zdjęcia robię lepsze od niego i znam kilka osób z Chojnowa które robią je rewelacyjnie i wygrały niejeden konkurs jednak ze sprzętem nie obnoszą się na każdym festynie .Widzisz tak krzyczysz o kulturę tak nakłaniasz administrację aby ją egzekwowała a sam pojechałeś teraz jak ostatnich cham i prostak ! Jesteś zwykłym głupkiem i obrażanie mnie tego nie zmieni .
zgłoś komentarz
bo nie da się z buractwem egzystować wspólnie, Portal jest głuchy na twoje odzywki to i ja przestanę patrzeć na kulturę w stosunku do Ciebie, no widzisz zazdrość to zła rzecz niestety, może i z Tobą zrobią kiedyś wywiad( a nie sorki zapomniałem że nic nie znaczysz) Ja tez znam ludzi którzy robią coś lepiej niż inni no ale co z Tego, nie obrażam tak jak Ty prawdziwych ludzi z nazwiska i imienia ( chyba że sami piszą, jakieś wyrzuty) tylko anonimowe fekalia jak Ty... Tym bardziej jak jest to osobiste, ( uuuuu nie pomyślałem że mógł Cię dotykać, mój błąd)
zgłoś komentarz
Zresztą Melindol sam to potwierdza gdyż zapisał się na kurs foto ,koleś który jak twierdzi robi prawie 30 lat profesjonalne zdjęcia ! Jeśli przez 30 lat się nie nauczył to już nic mu nie pomorze !
Proszę następne profesjonalne i artystyczne zdjęcie tego arcy fotografa :)
http://wyciszkiewicz.e-informator.pl/35-ludzie,z417,p1.html
zgłoś komentarz
hmmm tam jest jakieś pomorze? gdzie? aa po prostu CI się łapki pocą jak sobie przypomniałeś traumę spoko już Psymonek pod kołderkę i cii... Przestań być zawistny bo skończysz jak to śpiewał mój ulubiony zespół przegrany dla "mamony" ;)
zgłoś komentarz
Znów stara śpiewka przygłupa ,raz już cię zbanowali za insynuację że jestem Miśkiem ,znów zaczynasz ? ale co tam założysz nowe konto ,na forum musi być głupek .Widzisz jak wychodzi szydło z wora pustaku ,tobie wisi czy na portalu będzie kultura czy nie ,tobie zależy aby dokopać Miśkowi bo myślisz jak prędzej że to ja .Fałsz i obłuda prostaka i chama ale cóż więcej można po wiejski przygłupie się spodziewać :)
zgłoś komentarz
eee? co? nigdy mnie nie zablokowali i moje teksty nie mają nic do Miśka, a chyba każdy może lubić zespół który jest kultowy? więc się zastanów:) nad pomorzem:)
zgłoś komentarz
haha no dokładnie opisałeś swoją historię na forum musi być głupek psymonie i doskonale się sprawdzasz tylko niestety zaczynasz wierzyć w to że możesz stać się kimś więcej i trzeba Cie sprowadzić na ziemię!:) Panie Ciepły
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.