Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Autor admin
Data utworzenia: 09 listopad 2012, 15:42 Wszystkich komentarzy: 47


Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Wspólnym śpiewaniem przy ognisku za budynkiem szkoły przy ulicy Wojska Polskiego rozpoczęły się dziś obchody „Tygodnia Patriotyzmu” w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie. Wokół ogniska poza uczniami i nauczycielami z chojnowskich szkół zgromadzili się księża z miejscowych parafii oraz władze miasta.

Przed budynkiem szkoły wspólne śpiewanie takich utworów jak „Wojenko, Wojenko!” czy „Przybyli ułani pod okienko”, w murach szkoły zaś wystawa „Lubin-82” poświęcona - jak nazwa wskazuje - wydarzeniom jakie miały miejsce w sąsiednim mieście 31 sierpnia 1982 roku.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia dokumentujące powyższe wydarzenia.
Komentarze

Wszystko się zgadza ,pracowała jako bardzo młoda osoba w MDK ,co najmniej rok była dyrektorką 88/89 a prędzej pracował u boku Romka Szklarskiego ! tego jestem pewien na 100% Przewodnicząc rady miasta była w 2002/2006
zgłoś komentarz
Wspólnymi siłami doszliśmy sedna sprawy. Dobrze, że jesteś zawsze coś ciekawego napiszesz :)
zgłoś komentarz
Dobra. Więc dla Ciebie Psymon. Ja tylko podziękowałem, ale to nie ja zrobiłem aferę o co mnie podajesz tylko Ty zacząłeś jechać więc ogarnij. Skąd wziąłem na kryterium kolarskie - Firma, nie ja. Ale żeby na tak małą imprezę pożyczyć mik. Nikt nie będzie kilkadziesiąt KM. dalej jechał po głupi 1 Mik.

"co do tego ze robię w tym i nie mam własnego" - nie jest mi koniecznie potrzebny. Sprzęt jaki posiadam nadaje się na dyskoteki i na nich też robi a nie na plener. Tam z kolei nie potrzeba mi mikrofonów tylko światła, lasery, wytwornice, rozdzielnie, DMX'y i wiele innych "zabawek"... Są rzeczy an 1 miejscu a są i te na 20 - 30... :)


A swoja drogą, napiszmy może co kto zrobił tu dla miasta ??
zgłoś komentarz
A i jeszcze jedno. Nie wiem kim jesteś, nie interesi mnie to, ale ciekawi mnie jedno. DLACZEGO NIE POWIESZ IM TO W TWARZ ?? CO ?? jedziesz po Ks. Dominiku, który robi jeszcze najwięcej, najbardziej wspiera i ponadludzko znajduje czas dla każdego. Nie znam takiej sprawy która by olał albo nie pomógł w niej. Wiec nie czepiaj się tego, że ma czas pograć z dzieciakami lub "dla dzieciaków" w nogę na orliku.
zgłoś komentarz
(tego że rok nie masz mikrofonu a zajmujesz się nagłośnieniem nie skomentuje) -
http://muzyczny.pl/111740_Shure-PGX24-SM58-mikrofon-bezprzewodowy.html

ja się dopiero uczę i nie pracuje, powiedz mi, skąd wziać na "mikrofon" a nie na g****, mówimy o nisko-średniej klasie. I tak rodzice dają mi ile mogą, na rozwój sprzętu...

Cwany potrafi być każdy, w internecie szczególnie, ale nie mając zbytnio nic pomóc innym na tyle na ile się może to już nie każdy potrafi..
zgłoś komentarz
Skomentuje to tak - weź coś na uspokojenie i czytaj kto co pisze ze zrozumieniem bo to co do mnie piszesz mnie nie dotyczy tak samo twoja fascynacja tym księdzem .Tak to już wiem że jeśli gra na Orliku to dla niego jest wysiłek ponadludzki dlatego to takie ważne :) bo to ksiądz .Nie powiem ci tego w twarz nie dlatego że ciebie nie znam i nie wiem kim jesteś ale dlatego że rzeczy które mi zarzucasz mnie nie dotyczą.Konfabulujesz na poczekaniu takie historie że już nie mam pojęcia co o tobie myśleć i tym księdzu ? skąd te emocje :)
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Recommended Product Website 64c254e
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.