Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Autor admin
Data utworzenia: 09 listopad 2012, 15:42 Wszystkich komentarzy: 47


Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Wspólnym śpiewaniem przy ognisku za budynkiem szkoły przy ulicy Wojska Polskiego rozpoczęły się dziś obchody „Tygodnia Patriotyzmu” w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie. Wokół ogniska poza uczniami i nauczycielami z chojnowskich szkół zgromadzili się księża z miejscowych parafii oraz władze miasta.

Przed budynkiem szkoły wspólne śpiewanie takich utworów jak „Wojenko, Wojenko!” czy „Przybyli ułani pod okienko”, w murach szkoły zaś wystawa „Lubin-82” poświęcona - jak nazwa wskazuje - wydarzeniom jakie miały miejsce w sąsiednim mieście 31 sierpnia 1982 roku.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia dokumentujące powyższe wydarzenia.
Komentarze

Nie będę się z Tobą spierała, ale pytałam nawet rodziców i niestety nie słyszeli o tym. Z tego co wiem, to pani K. Dziedzic była radną i kiedyś startowała chyba na burmistrza. A co do tego o czym piszesz, to ludzie dobrze Ci mówią. Chojnów to grajdoł i boję się, że i Ty możesz "oberwać" za swoje wypowiedzi, które są trafione, ale większość ludzi jak piszesz boi się i nigdy nic nie napisze na ten temat. Chojnów to Zaścianek i nic więcej. W większych miastach niestety jest inaczej, chociaż i w nich do rządzenia mieszają się różni ludzie. Znasz M. Reja "Krótką rozprawę między panem, wójtem a plebanem", więc nie dziw się, bo od lat tak było i będzie, może nie w takim wymiarze, ale będzie.
zgłoś komentarz
Inka zapytaj o rok 87,88 o burmistrza Gębale albo Deptę ,dobrze nie pamiętam.Wtedy to właśnie dyrektorem MDK był Romek Szklarski ,rządził tam z żoną atrakcyjna blądynka :)
Pracowała tam też wtedy Katarzyna Dziedzic .Romek Szklarski wyjechał z Polski w 88 i dyrektorem na co najmniej rok była Dziedzic.Zrobiła ostatni SMS w Rokitach .Później na długo była Ewa Lijewska co z burmistrzem robiła częste "inspekcje" ośrodka wypoczynkowego w Rowach które nasze mądre władze później sprzedały !
zgłoś komentarz
Pisanie o tym , ze komuś coś grozi za pisanie prawdy to powrót do czasów z przed 25 lat.Potwierdza to jedynie fakt ,że Chojnów zatrzymał się w tamtym czasie . Mnie osobiście śmieszy kiedy koś próbuje w taki sposób ograniczać pisanie własnego zdania. Chojnów to w 70 procentach ludzie po 50-ce i jedyną atrakcją dla Nich jest msza , to jest powód dla którego czarni mają takie poparcie.Ale to się przecież kiedyś zmieni.
zgłoś komentarz
@sunshine ale takie są fakty ,sami ludzie tak myślą i sami się tym ograniczają ! Najgorsze że uważają że ktoś robi dobrze i to pochwalają ale ręki do tego boją się przyłożyć ze strachu .Jak pisała Inka takiego problemu niema w dużych miastach i tam gdzie są niezależne media i to niejedne .
zgłoś komentarz
Pan Depta i p. Gębala chyba też, byli Naczelnikami, bo kiedyś nie było burmistrzów. O p. Dziedzic nie wiem, czy była dyrektorem MDK, na pewno była przewodniczącą Rady Miasta, bo znalazłam w necie. Jak się dowiem, to napiszę. Pozdrawiam
zgłoś komentarz
No cóż trzeba czekać na twardego , niezależnego Burmistrza z jaj.mi .
zgłoś komentarz
W najbliższym czasie sunshine, nie licz na zmiany, jak się znajdzie ktoś, to tez będzie miał poparcie tych czy owych :).
zgłoś komentarz
Soory te "z jaj.mi" to taka przenośnia bo przecież może być Pani Burmistrz równie twarda i niezależna.
zgłoś komentarz
"Pan Depta i p. Gębala chyba też, byli Naczelnikami" tak dokładnie masz oczywiście rację że naczelnikami a później długo mieliśmy jako jedyna gmina w Polsce naczelnika komisarycznego ,coś sobie tak przypominam takie historie :) Tak po skończonej działalności w MDK Katarzyna Dziedzic była radną a następnie startowała na burmistrza.
zgłoś komentarz
Psymon, to musiało być dużo wcześniej jak twierdzisz, że pracowała w MDK, bo jak była radną (przewodniczącą RM), to pracowała już w sklepie, w tym co obecnie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.