Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Autor admin
Data utworzenia: 09 listopad 2012, 15:42 Wszystkich komentarzy: 47


Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Wspólnym śpiewaniem przy ognisku za budynkiem szkoły przy ulicy Wojska Polskiego rozpoczęły się dziś obchody „Tygodnia Patriotyzmu” w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie. Wokół ogniska poza uczniami i nauczycielami z chojnowskich szkół zgromadzili się księża z miejscowych parafii oraz władze miasta.

Przed budynkiem szkoły wspólne śpiewanie takich utworów jak „Wojenko, Wojenko!” czy „Przybyli ułani pod okienko”, w murach szkoły zaś wystawa „Lubin-82” poświęcona - jak nazwa wskazuje - wydarzeniom jakie miały miejsce w sąsiednim mieście 31 sierpnia 1982 roku.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia dokumentujące powyższe wydarzenia.
Komentarze

REPSOL 46 dobrze napisane , masz swoje zdanie i tego się trzymaj , nie przejmuj się komentarzami , osobiście uważam ,że Chojnów jest całkowicie pozbawiony cywilizacji.Miasto umarło 20 lat temu i tak zostało .Ludzie ciągle niezadowoleni a do tego złośliwi. Dobrze ,że znalazł się ktoś(akurat ksiądz ) który Ci pomógł bo w tym mieście o jakąkolwiek pomoc jest raczej trudno.Tak jak piszesz w Złotoryji nie ma znaczenia czy to jest kościół czy dom kultury wszystko jest zgrane a miastem rządzi Burmistrz . W domu kultury odbywa się karczma piwna a w kościele koncert , taka norma , najważniejsze ,że ludzie świetnie się bawią.
zgłoś komentarz
Psymon trochę niepotrzebnie się uniosłeś co do REPSOL-a 46 , chłopak zwyczajnie chciał podziękować człowiekowi ,który mu pomógł i nie ma znaczenia czy to jest ksiądz czy policjant.
zgłoś komentarz
Dla jasności sytuacji podaje cytaty !
"Ogromne podziękowania dla Chojnowskich Księży - szczególnie dla Ks. Marka Osmulskiego, który ogromnie wspomógł to, aby apel ten odbył się. DZIĘKUJE !!
użyczył Ks. Marek - za co Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ KSIĘDZU !! :*"

Przeczytaj proszę jeszcze raz całość i powiedz jak wpadłeś na to, że mi może chodzić, o co innego niż to, że niema żadnego znaczenia od kogo pożyczył ten mikrofon .Udowadniam też, że gdy pożyczał na inną imprezę którą prowadził, a nie był to ksiądz podziękowań ,boga ,plebani i księży nie było nie było nic ! Naprawdę się nie unoszę to Respol46 niepotrzebnie zrobił z tego takie wydarzenie, choć, jak już pisałem, a to też widać ci umknęło to normalna sprawa i na takie tory chciałem to tylko sprowadzić .
zgłoś komentarz
Masz rację Psymon,ksiądz zagra w piłę i sensacja.A ten ksiądz,co gra to zwykły gruby misiek bez umiaru w jedzeniu,a w piłkę,to on nie gra tylko przewraca się pod ciężarem własmego ciała ,nie umie grać.Rozśmieszacie mnie zachwycaniem się nad czarnymi.A prawda taka,że większość z nich to niezdary,które głoszą bajeczki ludziom i kasę biją.
zgłoś komentarz
OK ten ksiądz jest fajny ale tak samo jak wszyscy tam grający są fajni .Dlaczego to tak wyróżnia tego księdza ,to proste bo to książę czego nie zrobi (choć wszyscy ludzie to robią) to jest ponad ludzkie ,czyny heroiczne .Dlatego wśród świętych sami duchowni a nie osoby świeckie które częściej robią więcej i to naprawdę bezinteresownie bo nie są księżmi :) tak ciemny naród się podnieca czarną kiecą .Ja też jestem fajny bo kiedyś tam grywałem ale nie tak jak ten ksiądz bo nie jestem księdzem :)
zgłoś komentarz
Ja Bym nawet powiedział że Chojnów zatrzymał się w średniowieczu ! Bo co ksiądz powie to jest święte a co zrobi to jest cud i heroiczny czyn !! a jak burmistrz siedzi w pierwszej ławce w kościele to jest najlepszym burmistrzem na świecie !!!! AVE
zgłoś komentarz
Cofa się w rozwoju z każdym rokiem .Ja pamiętam 88/89 rok ,Chojnowski festiwal MSM muzyki,koncerty na stadionie,co rok na byłym "Hazardzie" obozy Hare Kryszna ! masa muzyki a Chojnów znany w Polsce ! Później pani Dziedzic jako dyrektor MOKSSiR chciała to kontynuować ale z tego co wiem to jej nie dali .Tarza mamy starsze panie i chór w kościele i disco polo na dniach Chojnowa a wy się pytacie co się dzieje skoro burmistrz służy dom mszy ? to brak słów !
zgłoś komentarz
Pisałem już kiedyś i to podtrzymuję , że jestem przeciwko czarnej mafii , która niestety w Chojnowie rozwinęła się przejmując (dosłownie) władzę nad miastem . Co do samych księży to ich nie znam i nie chcę znać , pewnie tak jak piszecie to tylko grupa spasionych miśków .Jest to niewątpliwie przyczyną braku porządnej organizacji imprez kulturalnych , bo każda taka impreza musi być zaakceptowana przez czarnych. Wracając jednak do REPSOL-a 46 to myślę ,że chciał zwyczajnie podziękować i on sam pewnie też nie przypuszczał ,że rozpęta się z tego takie piekło.
zgłoś komentarz
Psymon, Twoja wiedza w temacie dyrektorowania MDK, bo taką nazwę kiedyś nosił obecny MOKSiR jest błędna. Panią dyrektor nie była pani Dziedzic, tylko p. Ewa Lijewska, to taka mała forma sprostowania. Ale p. Lijewska to była inna para kaloszy :). Miała swoje znajomości :). A co do teamtu, to zgadzam się Chojnów to zacofane małe miasteczko. Wszystko pod dyktando...
zgłoś komentarz
Przed panią Lijewską która był kiedyś mocno "wspierana" prze burmistrza Jedynka niebyła Dziedzic ? Po Romanie Szklarski a między Lijewską była Dziedzic .Tak ja wiem.Co do rządów pod dyktando to raz a dwa że ludzi się boją o tym mówić .Złożyłem swoje forum ,wysłałem kilka zaproszeń do osób między innymi stąd których znałem adres ,dwie osoby opisały mi ,podziękowały za zaproszenie ,jednak konta nie założyły ze strachu jak twierdzą i mnie ostrzegały że będę miał prędzej czy później kłopoty.Tak to Inko wygląda.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.