Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Autor admin
Data utworzenia: 09 listopad 2012, 15:42 Wszystkich komentarzy: 47


Rozpoczął się "Tydzień Patriotyzmu" w PZS (fotorelacja)

Wspólnym śpiewaniem przy ognisku za budynkiem szkoły przy ulicy Wojska Polskiego rozpoczęły się dziś obchody „Tygodnia Patriotyzmu” w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie. Wokół ogniska poza uczniami i nauczycielami z chojnowskich szkół zgromadzili się księża z miejscowych parafii oraz władze miasta.

Przed budynkiem szkoły wspólne śpiewanie takich utworów jak „Wojenko, Wojenko!” czy „Przybyli ułani pod okienko”, w murach szkoły zaś wystawa „Lubin-82” poświęcona - jak nazwa wskazuje - wydarzeniom jakie miały miejsce w sąsiednim mieście 31 sierpnia 1982 roku.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia dokumentujące powyższe wydarzenia.
Komentarze

Dziwi mnie nauczyciel, biorący czynny udział w tej uroczystości, który na lekcjach przedstawia młodzieży czasy socjalizmu w Polsce w samych superlatywach. Ech...
....a może nie znasz się na żartach? A może nie rozumiesz jego ironii? Popytałem tu i ówdzie i dowiedziałem się, że to całkiem fajny koleś. Podobno ma specyficzne poczucie humoru. .... powtarzam co zasłyszałem.
zgłoś komentarz
Ogromne podziękowania dla Chojnowskich Księży - szczególnie dla Ks. Marka Osmulskiego, który ogromnie wspomógł to, aby apel ten odbył się. DZIĘKUJE !!
Za taką szczególną pomoc powinny dofinansować jeszcze bardziej ten biedny chojnowski kościół :)Repsol46 napewno byłeś ministrantem :)
zgłoś komentarz
jest w chojnowie ksiadz ,nie znam jego imienia taki co gra na orliku czasem. dla niego dozgodnny szacunek.znajomy kiedys mi o nim opowiadal.wlasnie takich ksiezy brakuje nam bo to sa wlasnie ksiaza z pasja i misja. wielu zapomina ze ksiadz to nie zawod a powolanie i pozniej rodza sie pasibrzuchy
zgłoś komentarz
Jestem ciekaw czy jakby miał to robić charytatywnie to czy by tez był z misją i pasją :), a co on takiego robi że uważasz że jest z misją i pasją , jakieś konkrety ??
zgłoś komentarz
Hmmm. ujmę to tak. Latam już ponad rok za 1 mikrofonem i do dziś go nie mam. Nie będę kupował za własne bo mija mi się to z celem, wole inwestować w co innego. Stąd taka radość moja że KTOŚ w TYM MIEŚCIE MI (podkreślę) MI (i wydaje się że chyba tylko MI) pomógł. Poza tym cieszę się bo to moja pasja, a zarazem robota czegoś takiego to plan na przyszłość, a od czegoś trzeba zacząć.
zgłoś komentarz
Sprawa druga - W tym mieście nie ma nic. Włączyć tu trzeba także chęci i plany.
Jadąc 20 Km dalej wszystko jest lepsze. Od Imprez po ludzi. Nie wiem, ale mam takie wrażenie ze jesteśmy 100 lat za murzynami... :/ Jakoś gdzie indziej są chęci, da rady coś załatwić, przyjaźni ludzie a tu ?? Pomaga się jak może, stara się człowiek i jeszcze za to dostaje po du**e.. Wiecznie coś źle, wiecznie coś nie tak...
zgłoś komentarz
Wczoraj nagłaśniałem imprezę w Złotoryji w Kościele. Tam KS. kazał wyjść ludziom z ławek i tańczyć razem z nim. Wyobrażacie sobie to u nas ?? Grapa - przyjeżdżają osoby z CH-w'a żeby móc tam się dobrze bawić - czemu nie w CH-w'e ?? Jak obserwuje na festynach naszych Ci sami stoją jak kołki a gdzie indziej przednia zabawa ... Ludzie, coś tu jest nie tak. :/
zgłoś komentarz
Ludzie, Jedziecie po kimś kto pomaga !!! Wiec na drugi raz przestanie, a może zdarzy się że odmówi pomocy właśnie wam i co wtedy ?? Wielkie rozczarowanie ??
zgłoś komentarz
@REPSOL46 zastanów się co piszesz (tego że rok nie masz mikrofonu a zajmujesz się nagłośnieniem nie skomentuje) sam wywołałeś aferę z podziękowaniami całej plebani ,bogu i księdzu ,ostatniemu nawet dziękując całusy wysyłałeś więc co się dziwisz że są z tego powodu drwiny ,raczej powinieneś się tego spodziewać ! stwierdziłeś że maił tym bardzo duży wkład w to że impreza się odbyła co jest maksymalną bzdurą ,ona odbyła by się bez nagłośnienia gdyby była taka konieczność.
Powiedz od kogo pożyczałeś mikrofony na kryterium kolarskie ? i dlaczego wtedy nikomu nie dziękowałeś za wypożyczenie ! Czy fakt że pożyczył ci to książę odbiera ci rozum ?
zgłoś komentarz
@Krzychu "Jestem ciekaw czy jakby miał to robić charytatywnie to czy by tez był z misją i pasją :), a co on takiego robi że uważasz że jest z misją i pasją , jakieś konkrety ?? "

Masz rację ,ludzie odbierają księdza który zachowuje się w miarę normalnie ,zwyczajnie po ludzku np grając w piłkę za jakieś heroiczny czyn !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.