Query error chojnow.pl - Pościg dolnośląskiej policji za kradzionym Audi A6 (film)
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pościg dolnośląskiej policji za kradzionym Audi A6 (film)

Autor admin
Data utworzenia: 08 listopad 2012, 10:34 Wszystkich komentarzy: 2


Pościg dolnośląskiej policji za kradzionym Audi A6 (film)

Przed dolnośląską policją w kierunku Chojnowa, drogą nr 94 uciekał 22-latek kradzionym Audi A6 na czeskich „blachach” wartym prawie 100 tysięcy złotych.

Pościg Funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z policjantami Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego komendy powiatowej w Lubinie zakończył się sukcesem. Kierujący samochodem marki Audi A6 jechał drogą nr 94 zmierzając w stronę Chojnowa. Po zatrzymaniu ustalono, że auto o wartości blisko 100 tys. złotych zostało skradzione na terenie Czech.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiony mu został zarzut kradzieży z włamaniem, w związku z czym grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Film obrazujący działania policji.


źródło: KPP LubinKomentarze

I znowu mrożąca krew w żyłach udana niebezpieczna akcja Policji !! czemu nie podajecie informacji ile sprawców się nie udało złapać za popełnione przestępstwa na terenie Chojnowa i okolic ??
zgłoś komentarz
Bo ten portal jest portalem dobrych i pozytywnych informacji,złych się nie podaje a jeśli będziesz krytykował zaraz zrobią z ciebie marudę i malkontenta .Gdyby podać ile umarza się rocznie włamań do samochodów czy piwnic to by miejsca brakło tak bystrzachy działają.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.