Query error chojnow.pl - Pościg dolnośląskiej policji za kradzionym Audi A6 (film)
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pościg dolnośląskiej policji za kradzionym Audi A6 (film)

Author: admin
Creation date: 08 November 2012, 10:34 All comments: 2


Pościg dolnośląskiej policji za kradzionym Audi A6 (film)

Przed dolnośląską policją w kierunku Chojnowa, drogą nr 94 uciekał 22-latek kradzionym Audi A6 na czeskich „blachach” wartym prawie 100 tysięcy złotych.

Pościg Funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z policjantami Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego komendy powiatowej w Lubinie zakończył się sukcesem. Kierujący samochodem marki Audi A6 jechał drogą nr 94 zmierzając w stronę Chojnowa. Po zatrzymaniu ustalono, że auto o wartości blisko 100 tys. złotych zostało skradzione na terenie Czech.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiony mu został zarzut kradzieży z włamaniem, w związku z czym grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Film obrazujący działania policji.


źródło: KPP LubinComments

I znowu mrożąca krew w żyłach udana niebezpieczna akcja Policji !! czemu nie podajecie informacji ile sprawców się nie udało złapać za popełnione przestępstwa na terenie Chojnowa i okolic ??
report comment
Bo ten portal jest portalem dobrych i pozytywnych informacji,złych się nie podaje a jeśli będziesz krytykował zaraz zrobią z ciebie marudę i malkontenta .Gdyby podać ile umarza się rocznie włamań do samochodów czy piwnic to by miejsca brakło tak bystrzachy działają.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.