Query error chojnow.pl - Spotkanie autoskie z Jakubem Ćwiekiem
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Spotkanie autoskie z Jakubem Ćwiekiem

Author: admin
Creation date: 05 November 2012, 11:06 All comments: 0


Spotkanie autoskie z Jakubem Ćwiekiem

Chojnów, jako jedno z 20 miast w Polsce będzie miejscem spotkania czytelników z Jakubem Ćwiekiem, jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy fantastyki.

Spotkanie odbędzie się w ramach Największej Trasy Literackiej w Polsce „Rock & Read Festival”. Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej już 7 listopada br. o godzinie 15.00.

Jakub Ćwiek studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Silnie związany z fandomem, od lat jest stałym bywalcem wielu konwentów. Jest członkiem Śląskiego Klubu Fantastyki, w którym opiekuje się sekcją teatralną – grupą Słudzy Metatrona (wspomnianą w zbiorze Kłamca 2: Bóg marnotrawny). Adaptowane i reżyserowane przez Jakuba Ćwieka przedstawienia grupy wystawiane były na konwentach w całym kraju.

W wystawianej przez grupę sztuce na postawie komiksu Neila Gaimana Arlekin i walentynki Jakub Ćwiek wcielił się w tytułową rolę. Spektakl Kaliope w marcu 2007 roku Słudzy Metatrona wystawili w krakowskiej Piwnicy pod Baranami.

W maju 2010 roku zaczął prowadzić warsztaty literackie.

W czerwcu 2010 roku wraz z Marcinem Juchniewiczem wystartował w konkursie zorganizowanym przez SOBIESKI VODKA POLAND, w którym nagrodą główną było spotkanie z Bruce'em Willisem. Konkurs zwyciężyli, dzięki czemu spełnili jedno ze swoich największych marzeń. W ramach konkursu zrealizowali film DRINK HARD 0,7. [za Wikipedia]źródło: MBP w Chojnowie
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.