Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Łukasz Sypień ustrzelony! Strzał w dziesiątkę.

Autor admin
Data utworzenia: 04 listopad 2012, 16:22 Wszystkich komentarzy: 21


Łukasz Sypień ustrzelony! Strzał w dziesiątkę.


Po władzach powiatu legnickiego przyszedł czas na właściciela kobiecych serc - nie tylko z Chojnowa, uczestnika programu „Bitwa na głosy”, aktualnie studenta jednej z wrocławskich uczelni, dobrze znanego z ekranów telewizorów oraz występów przed chojnowską publicznością – Łukasza Sypienia. Jak powiedział nam nasz rozmówca – przed przeczytaniem odpowiedzi prosimy zaopatrzyć się w sporą ilość środków przeciwśmiechowych.

  1. Nazywam się… Król Łukasz Sypień I.
  2. Gdybym nie był tym, kim jestem, to byłbym… moim największym marzeniem, którego ze względów technicznych nie mogę zrealizować, jest bycie figurką tkacza w fontannie.
  3. W swojej pracy najbardziej lubię... dobrze wyglądać, wywoływać pozytywną reakcję tłumu i sprawiać, że ludzie się uśmiechają.
  4. Smak dzieciństwa: zapach MOKSiRu, lody u Palczaka oraz Frugo.
  5. Mówię „Chojnów”, myślę: pierwsze występy, miłości, najszczęśliwsze lata, dorastanie, basen.
  6. Gdybym trafił „szóstkę” w Lotto… przeszedłbym niezliczoną liczbę operacji plastycznych i postawił swój pomnik na Księżycu.
  7. Moim autorytetem jest… Jerzy Połomski , Krzysztof Krawczyk i Maryla Rodowicz
  8. Nie wyobrażam sobie życia bez… Internetu, gumy do włosów i pierogów.
  9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… lubię czytać informacje o sobie.
  10. Ulubiona anegdota: Marzę tak, jakbym miał żyć wiecznie, a żyję tak, jakbym miał umrzeć jutro.

Pozdrawiam wszystkich Czytelników Portalu CHOJNOW.PL – wszystkiego dobrego!
Komentarze

Jak się komuś coś udaje to najlepiej skrytykować.. Tylko po co? Dla podniesienia własnej wartości? Bo Wam się nic nie udaje? Żałosne.. Świadczy to jednie o waszej zazdrości, a gdzie argumenty ? Nie widzę niczego złego w jego wypowiedziach, podszedł żartobliwie do tematu i dobrze ! Ja go podziwiam za to co osiągnął, spełnia swoje marzenia ! BRAWO ŁUKASZ ! :)
Zanim Łukasz coś osiągnął był taką samą panienką jak i teraz więc to nie zależy od tego czy coś mu się w życiu udało czy nie ;)

"Gdzie te chłopy? jeeeeeeee"
zgłoś komentarz
He... He... Nie, to jednak nie było zabawne...
A co do autorytetu to spodziewałabym się raczej Dody.
zgłoś komentarz
W sumie dobrze że jestes anonimem bo pie****isz takie głupoty, ze wstyd. Jak mozna byc tak próżnym człowiekiem. Nie szata zdobi człowieka pamiętaj, źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz ! Oj nie ładnie ...
zgłoś komentarz
Dlaczego uważasz że ktoś gada głupoty ? że ma już inne zdanie na ten temat niż Ty ? i jeszcze te wulgaryzmy które nie pokazują wcale mądrości z Twojej strony , zgadzam sięz Tobą Madam w 100% , Łukasz to typowa panienka która wcale tu nic śmiesznego nie powiedziała a wręcz przeciwnie , ja osobiście nie mogę się na niego patrzeć bo dla mnie to żenada i to jest moje zdanie osobiste a że Łukasz chce byc czy może juz jest troche osobą publiczną to niech sie przyzwyczaja tez do negatywnych komentarzy na jego temat bo nie każdy toleruje jego "pedalskie" podejście do życia !!
zgłoś komentarz
Noooo Krzychu pokazałeś klasę , typowe podejście żałosnego Chojnowianina.Pokaż swoje zdjęcie i napisz co osiągnąłeś w życiu , może jesteś gwiazdą ukrytą pod tym skromnym komentarzem ? Zanim skrytykujesz kogoś za niekulturalne wypowiedzi poczytaj co sam bredzisz.
zgłoś komentarz
gdzie Ci mężczyźniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? oł jeeeee prawdziwi tacy?!
zgłoś komentarz
To co napisałem jest moim zdaniem i tak uważam i nikogo nie krytykuje tylko pisze co o tym myślę jeżeli uważasz że to jest żałosne ok to jest Twoje zdanie a moje jest takie że nie lubię tego pedalstwa które się szerzy. A to co ja sobie tam osiągnąłem to jest moja sprawa , nie jestem osobą publiczną i nie powinno Cię to interesować !!
zgłoś komentarz
Racja Krzychu :)

Gdzie są prawdziwi męzczyźni tacy...
mmm! orły, sokoły, bażanty?!
zgłoś komentarz
beztalencie
zgłoś komentarz
Please try Google before asking about Top Rated Product Blog 4c254e2
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.