Młodziki zwyciężyli w meczu na szcycie, Trampkarze ponownie wygrali!

Data utworzenia: 22 październik 2012, 10:21 Wszystkich komentarzy: 7

Kapitalny mecz rozegrała w niedzielę grupa KS Chojnowianka – Młodzik prowadzona przez Piotra Seheniewicza. Piłkarze naszego klubu pokonali lidera rozgrywek 4:2. Drużyna z Jawora jak dotąd nie przegrała żadnego meczu i z kompletem punktów przewodziła w lidze. Młodziki pokazali klasę i strzelili rywalowi więcej bramek niż stracił on dotychczas w 8 spotkaniach.

Biało - niebiescy podrażnieni remisem w Polkowicach od początku spotkania przejęli inicjatywę na boisku zamykając rywala na ich połowie. Efektem takiej gry były 3 bramki zdobyte do przerwy. Strzelcami byli Kacper Jędraszczyk oraz dwukrotnie piłkę w siatce umieścił Kacper Laskowski. Dobra gra w obronie, pomocy oraz ataku sprawiła, że nasi chłopcy odnieśli zasłużone zwycięstwo z liderem rozgrywek. Po przerwie również grę prowadził nasz zespół, jednak ekipa z Jawora strzeliła dwa gole. Dla KS Chojnowianka czwartą bramkę zdobył lewy pomocnik Jakub Jagielski po składnej trójkowej akcji. Tym samym ustalił wynik meczu na 4:2.

Reasumując na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, która rozegrała bardzo dobre spotkanie. Po tym meczu zespół z dorobkiem 19 punktów znajduje się w pierwszej trójce tabeli rozgrywek.

Coraz lepiej spisują się Trampkarze pod przewodnictwem Stefana Stala. Młodzi adepci futbolu wygrali drugi mecz z rzędu. Rywalem była ekipa Kuźni Jawor, która plasuje się górnej części tabeli rozgrywek. Mecz zakończył się wynikiem 1:0. Gola dla naszych piłkarzy zdobył Michał Pisarski oddając strzał w samo „okienko”.

Zła passa Juniorów Starszych trwa nadal. Drużyna z Chojnowa przegrała kolejny mecz wyjazdowy. Spotkanie odbyło się w Prochowicach, rywalem była lokalna Prochowiczanka. Mecz zakończył się wynikiem 7:0.