Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Pewne zwycięstwo biało niebieskich z Wilkowianką!

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 październik 2012, 09:32 Wszystkich komentarzy: 15


Pewne zwycięstwo biało niebieskich z Wilkowianką!

Miniona sobota to kolejny znakomity występ seniorów KS Chojnowianka. Tym razem biało niebieskim przyszło zmierzyć się z Wilkowianką Wilków. Spotkanie odbyło się w Chojnowie, sędzia rozpoczął je o godzinie 15:30. Nasi piłkarze przystąpili do meczu jak zwykle bardzo skoncentrowani. Od początku do końca byliśmy drużyna lepszą, liczne składne akcje pozwalały nam łatwo przedostawać się w pole karne rywala.


Biało niebiescy doskonale spisywali się również w defensywie. Piłkarze z Wilkowa nie zdołali zdobyć nawet trafienia honorowego. Mecz zakończył się wynikiem 4:0, dzięki czemu KS Chojnowianka zdobyła kolejne 3 punkty. Obecnie nasz największy rywal w Klasie A – Skora Jadwisin spisuje się równie dobrze. Oba zespoły po 11 rozegranych kolejkach wywalczyły po 26 punktów.


Po pierwszych 45 minutach na tablicy wyników widniał stan 1:0. Bramkę dla biało niebieskich zdobył Piotr Jędrusiak.

Druga połowa meczu to doskonała gra KS Chojnowianka. Piłkarze ciężko pracowali na boisku dzięki temu udało się zdobyć 3 kolejne bramki. Strzelcami byli: Marcin Gromala oraz dwie Radosław Michułka.Komentarze

Krasnal jeśli jest jak mówisz to tylko można mówić o kasie bo piłkarsko idą łeb w łeb i wyniki nie potwierdzają tego co mówisz o kadrze ! Zresztą kasa to problem Jadwisinu ,skoro grają w na poziomie Chojnowianki w A klasie ja problemu nie widzę .
Mimo że Jadwisin zremisował u nas 2-2 to uważam że z taką grą nie mają co szukać w okręgówce a podam ci przykład druzyny Przyszłość Prusice,weszli do okręgówki i po 12 kolejkach ostatnie miejsce w tabeli i dwa punkty.Bez szerokiej kadry i w miarę stabilnego budżetu takie zespoły nie maja czego szukać w okręgówce.
zgłoś komentarz
Miejsce Chojnowianki jest w A klasie.
zgłoś komentarz
Miejsce Chojnowianki jest w A klasie.
kibic poczekaj jeszcze trochę,a zobaczysz gdzie twoje wielkie Rokitki bedą ha ha ha!!!
zgłoś komentarz
po co odpisujecie kibicowi, trollowi i prowokatorowi ?

krasnal ani rokitkom nie grozi spadek ani awans więc sie nie spinaj. martw sie by chojnów awansował bo jak nie to wtedy co bedziesz pisał ?
zgłoś komentarz
For the person asking for sites about finance tips and tricks, top financial recommendations, simple money words of advice, top finance recommendations, finance tips for 20's, I highly recommend this simple finance ideas website or for insider finance tips, excellent financial ideas, finance tips blogs, worthwhile money tips, excellent finance recommendations, check out this worthwhile finance recommendations forum.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.