Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Pierwsze zwycięstwo Trampkarzy, Młodziki na remis, Juniorzy Starsi ulegli Górnikowi Polkowice!

Autor Maciek
Data utworzenia: 15 październik 2012, 08:26 Wszystkich komentarzy: 0


Pierwsze zwycięstwo Trampkarzy, Młodziki na remis, Juniorzy Starsi ulegli Górnikowi Polkowice!

W sobotę dziecięce i młodzieżowe grupy piłkarskie KS Chojnowianka rozegrały swoje spotkania. Juniorzy Starsi przed własną publicznością ulegli bardzo wysoko, bo aż 10:0 Górnikowi Polkowice. Nasi piłkarze były słabsi od rywala niemalże pod każdym względem.

Po raz pierwszy w tym sezonie zwycięstwo odniosła grupa Trampkarzy prowadzona przez pana Stefana Stala. Po wcześniejszych porażkach chłopcy zmobilizowali się do tego meczu i dzięki znakomitej grze wygrali w Polkowicach 3:2.

Ostatnią grupą, która rozegrała swoją próbę była ekipa Młodzików, który zdążyli nas już przyzwyczaić do znakomitych występów. Mecz przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Po 90 minutach gry na tablicy wyników widniał remis 1:1. Bramkę dla naszych zdobył Konrad Cichoń. Do zakończenia rundy pozostało trzy mecze w których musimy zgromadzić jak najwięcej punktów. Nadal jest szansa na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli rozgrywek klasy okręgowej.

Już wkrótce rozpoczyna się sezon w Lidze turniejów, gdzie uczestniczyć będą najmłodsi wychowankowie KS Chojnowianka czyli Orzełki i Skrzaty. Z wielką niecierpliwością oczekujemy pierwszych występów chojnowskich dzieci. Będzie to dla nich nie lada przygoda i przeżycie. O wynikach będziemy informować.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.