Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Podsumowanie kolejki rozgrywek piłkarskich

Autor Maciek
Data utworzenia: 10 październik 2012, 08:22 Wszystkich komentarzy: 36


Podsumowanie kolejki rozgrywek piłkarskich

Kolejny weekend z piłką nożną za nami. Czas na podsumowanie drużyn seniorów z Chojnowa oraz gminy. Na początek przedstawimy sytuację Czarnych Rokitki, którzy niezbyt dobrze rozpoczęli zmagania w klasie okręgowej. Z meczu na mecz ekipa z naszej gminy spisuje się coraz to lepiej. W ostatnim spotkaniu bez najmniejszych problemów zwyciężyli na wyjeździe ekipę Iskry Kębłów aż 5:0. Po 10 kolejkach sytuacja w tabeli przedstawia się dość dobrze dla Czarnych Rokitki. Drużyna zajmuje 7 lokatę tracąc siedem punktów do lidera Chrobrego II Głogów. Już za tydzień mecz przed własna publicznością przeciwko słabo spisującej się ekipie Zametu Przemków.

W klasie A dzielnie spisuje się KS Chojnowianka. Biało niebiescy z meczu na mecz grają coraz lepiej. Liczne zwycięstwa pozwoliły uplasować się naszym na doskonałym drugim miejscu, tracąc do lidera zaledwie 3 punkty. Chojnowianie mają jednak rozegrany jeden mecz mniej wskutek wycofania się z rozgrywek drużyny Iskry II Kochlice. W najbliższy weekend biało niebieskich czeka wyjazd do Pielgrzymki, gdzie rozegrają mecz z lokalnym Fenixem. Pozostałe kluby z naszej gminy spisały się całkiem dobrze. Sokół Krzywa bez najmniejszego problemu pokonał u siebie ekipę z Pielgrzymki 7:3, Czarni II Rokitki po ciężkim meczu wygrali 1:0 z Konradem Konradówka. Iskra Niedźwiedzice wygrała na własnym stadionie z Relaxem Szklary Dolne 8:2.

W klasie B zespoły osiągnęły następujące wyniki:

Tabela przedstawia się następująco:


Źródło: www.90minut.pl

Komentarze

Rokitki tylko z takimi zespołami będą wygrywać,bo z czuba tabeli to wszystko mają w plecy,więc nie ma czym sie podniecać że akurat tyle udało im sie wygrać z taką druzyną która zajmuje przed ostatnie miejsce!!!
zgłoś komentarz
Jeszcze bardziej niema co się podniecać wygranymi Chojnowianki z okolicznymi wioskami .Jednak wygrana w okręgówce nawet z drużynami z środka i końca tabli są większym osiągnięciem niż wygrana w klasie A .Nie wiem ile drużyn z klasy A wchodzi do okręgówki ale zapewne większe szanse na utrzymanie się w okręgówce mają Rokitki niż Chojnowianka na powrót bo Jadwisin i Rokitki II zapewne też myślą o tym i jak widać tak samo dobrze sobie radzą .
zgłoś komentarz
Dziś nie ma podziału Psymonie na miasto czy wieś.Wioski grają w Ekstraklasie,a miasta w 3 lidze.Kto ma kasę i sponsora gra wyżej.Zobacz kto gra w Czarnych?Myślisz,że grają charytatywnie?
zgłoś komentarz
Syn waszego Burmistrza gra u nas.Dlaczego pomyśl psymon?Kasa ,kasa,kasa itd.Dlatego Psymonie pochwalmy tych chłopaków,którzy grają za darmo i u nas i w Chojnowiance.
zgłoś komentarz
Fakt najlepszy przykład to Rokitki w okręgówce a Chojnów w klasie A jednak pisząc o wsiach miałem na myśli ilość mieszkańców i budżet który zapewne Chojnowianka ma sporo większy od nich .Co do syna burmistrza nie mam pojęcia dlaczego gra u was w Rokitach ?
Przeprowadź z nim wywiad i zamieść go na portalu to się wszyscy dowiemy dlaczego wybrał Rokitki skoro po domem ma macierzysty klub,to może być bardzo ciekawe.
zgłoś komentarz
krasnal widze tylko umiesz obsmarować rokitki i nic więcej. jak psymon mówi - lepiej wygrać w okręgówce z jakakolwiek drużyna niż w a-klasie z konradówka. czarni jako jedyni wygrali z obecnym liderem, rezerwami chrobrego więc swoje przemyslenia podpieraj faktami.
ale to nie tylko serkies mając klub pod nosem swoj klub wybiera inny. trzeba by było kilku zawodników o to zapytać.
ale odpowiedz jest prosta, bo w chojnowie nie ma klimatu na piłke.
zapewne w rokitkach tylko serkies bierze kase, z tego co wiem ;] i to niezłą
zgłoś komentarz
Psymon nie patrz na liczbę mieszkańców.Wiele wiosek gra w 4 lidze,a miast w A klasie.Patrz przykład Złotoryja spadli na psy piłkarsko.Jest sponsor zawodnicy idą na wieś i tworzą super drużyny.Serkies mieszka pod stadionem 4m i gra w Rokitkach.Więc dlaczego nie gra w mieście swego ojca?Drugie pytanie,czy ojcu zależy na waszym klubie?Kasa,kasa,kasa....
zgłoś komentarz
Nie tylko Serkies,pod płaszczem dojazdów na treningi i mecze biorą inni też.Niby za dojazd,a jest co innego też.
zgłoś komentarz
pilkarz to zawod jak kazdy inny. kibic czy gdybys mieszkal dajmy na to przy zabce poszedlbys tam do pracy jesli w przykladowo auchan dawali ci dwa razy wieksza pense? sa pieniadze nie ma sentymentow.
zgłoś komentarz
Dokładnie jest jak mówisz to wolny kraj i każdy gra gdzie chce niema też znaczenia czy ktoś jest synem burmistrza ,inna sprawa że on chyba nigdy w Chojnowiance nie grał i jeśli już to trzeba było by zapytać tych piłkarzy dlaczego opuścili swój miejscowy klub czy chodzi o kasę czy atmosferę ? To nie świadczy źle o ty ludziach a o tym że coś nie tak jest z klubem i fakt że nie potrafił ich zatrzymać .Niema też sensu wypominać komuś jego zarobów to jego sprawa i klubu ,ich umowy .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.