Query error chojnow.pl - Złodziej paliwa zatrzymany na gorącym uczynku
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Złodziej paliwa zatrzymany na gorącym uczynku

Author: admin
Creation date: 05 June 2024, 19:51 All comments: 0


Złodziej paliwa zatrzymany na gorącym uczynku

Chojnowscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali sprawcę kradzieży 177 litrów paliwa.

- Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie dostali informację o kradzieży 132 litrów paliwa na jednej ze stacji paliw na terenie gminy Chojnów przez kierującego pojazdem marki Subaru. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie po chwili zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Podczas przeszukania pojazdu mundurowi ujawnili kilka kanistrów pełnych oleju napędowego. W trakcie prowadzonej kontroli funkcjonariusze dostali informację, że ten sam mężczyzna kilkanaście minut wcześniej również dokonał kradzieży 45 litrów paliw na stacji paliw na terenie gminy Miłkowice - relacjonuje kom. Jagoda Ekiert.

To jednak nie wszystko. Po sprawdzeniu samochodu w policyjnych systemach okazało się, że na pojeździe założone były tablice rejestracyjne z innego auta. - Ponadto okazało się, że ma aktywny zakaz kierowania pojazdami oraz posiada decyzję o cofnięciu uprawnień.

Mężczyznę osadzono w policyjnej celi. Prokurator Rejonowy w Złotoryi zastosował wobec niego dozór policyjny. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Legnica


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.