Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Gmina Chojnów Gminą XXI wieku?

Autor admin
Data utworzenia: 04 październik 2012, 10:21 Wszystkich komentarzy: 3


Gmina Chojnów Gminą XXI wieku?

Z początkiem września rozpoczął się konkurs Gmina XXI Wieku realizowany w programie DOBOS przez Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej. Konkurs ma na celu wyróżnienie samorządów lokalnych, które szczególną uwagę przywiązują do kompetencji zatrudnianych pracowników i jakości usług świadczonych przez podległe instytucje. Równolegle ruszył również konkurs, w którym mogą wziąć udział mieszkańcy.

Głosowanie w konkursie skierowanym do mieszkańców gmin trwa do końca października. Dwie gminy, które zgromadzą największą ilość głosów wygrają bezpłatny udział w konkursie Gmina XXI Wieku wraz z kampanią promocyjną m.in. w wydaniach online Gazety Wyborczej i TVN24.

Wspomóżmy nasz region – pozwólmy mu zaistnieć w świadomości ludzi. Głosujmy oraz zachęcajmy do głosowania naszych znajomych.

Głosować można poprzez stronę internetową: http://dobos.regional.pl/?p=265Komentarze

Gmina Chojnów gminą średniowiecza ! Ciekawa akcja muszę (zapewne to zrobię) skrobnę kilka słów na ten temat organizatorom to się zdziwią, że w Chojnowie jest średniowiecze ! Gdzie o tym czy będzie używana gminna droga czy nie decyduje jednogłośnie i arbitralnie ksiądz !, gdzie na lekcję zabobonu wydaje się rocznie 400 tyś zł (bogata gmina), gdzie praktycznie na każdej imprezie są zapraszane władze lokalnego kościoła i traktowane na równi z świeckimi a sam burmistrz z przewodniczącym rady służą do mszy, a to wszystko w kraju, gdzie w Konstytucji mamy zapis o rozdziale państwa od kościoła ! Dyrektor MOKSiR też się popisuje wpisując do planu obchodów konstytucji 3 maja mszę świętą, gdzie w tamtych czasach to właśnie kościół katolicki był pierwszym i najbardziej zagorzałym przeciwnikiem tej konstytucji ! tak tak panie Horodecki !
zgłoś komentarz
Gdzie wydaje się kasę na budowę Orlików, ale pograć tam maluchom to, jak trafić totka w szóstkę !, bo grają miejscowe zakłady pracy i nauczyciele a pilnuje tego wszystkiego radny znajomy burmistrza całkowicie przypadkowo ! Jak jest nauczycielem "magister" Matuszewski bez wykształcenia wyższego nawet nie próbuję zrozumieć .Napisze też kilka słów jak wyłania się kierownictwo w Chojnowie na przykładzie kierownika basenu :) UM ustala kryteria, a następnie wylania osobę, która miała problemy z prowadzeniem własnej firmy i nie spełniała podstawowych kryteriów ustalonych przez osoby, które ją wybrały :), więc jak pisać ? czy dodacie coś od siebie .
zgłoś komentarz
Kierownik basenu jest z polecania ministranta jasia.Obstawił stołki swoimi,brakuje aby ksiądz był jego zastępcą .Dzyięki portalowi chojnow.pl poznana została prawda,znamy układy jakie panują w Chojnowie.Portal Chojnowski sprawił,że prawda wyszła na jaw.Zegnamy Cie Jasiu,odejdz wstydu oszczędz
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.