Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Mamy lidera okręgówki w Chojnowie! Młodziki deklasują ponownie!!!

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 październik 2012, 14:05 Wszystkich komentarzy: 0


Mamy lidera okręgówki w Chojnowie! Młodziki deklasują ponownie!!!

Świetną passą mogą pochwalić się Młodziki Chojnowianki, którzy od początku sezonu nie przegrali żadnego meczu. Pięć meczów i pięć zwycięstw. Kolejnym rywalem, który został pokonany jest Chrobry Głogów. Biało-niebiescy zwyciężyli na wyjeździe 6:2. Od pierwszej minuty przejęli inicjatywę na boisku i zdołali strzelić rywalowi 6 bramek. Strzelcami byli: Wieleżew Arkadiusz, Jagielski Jakub, Jędraszczyk Kacper, Cichoń Konrad 2x, Narożny Sebastian. Po meczu na pięknym obiekcie Chrobrego Głogów chłopcy „odtańczyli” w kółeczku taniec radości śpiewając: „tak się bawi i wygrywa Chojnowianka”. Nie zapominajmy o fakcie, że mamy w Chojnowie lidera rozgrywek!


Młodzi Chojnowianie rozegrali kolejny bardzo dobry mecz i zasługują na wielkie brawa. Chłopcy uczą się grać w piłkę od 2,5 roku, trenują bardzo solidnie pod okiem trenera Piotra Seheniewicza. Jest to drużyna, która ma szeroką kadrę piłkarską dobrze zorganizowaną co ma przełożenie na dobre wyniki sportowe.


Chojnowiankę w meczu reprezentowali: Rafał Dąbrowa- Paweł Zazulczak, Kacper Jędraszczyk, Damian Nosal, Bartosz Sobczak, Arkadiusz Wieleżew, Łukasz Rudnicki, Konrad Cichoń, Niemczyk Wojciech, Kacper Laskowski, Sebastian Narożny, Przemysław Gałaszkiewicz, Jakub Jagielski, Jakub Wołoszyn, Mikołaj Mietelski, Patryk Lewicki, Aleksander Kotowicz.

Trener: Piotr Seheniewicz


Do tej pory Chojnowianie rozegrali następujące mecze i odnieśli wyniki:

1. Chojnowianka-Górnik Złotoryja 7:0

2. Prochowiczanka-Chojnowianka 1:4

3. Miedz Legnica-Chojnowianka 1:3

4. Chojnowianka-Amico Lubin 6:2

5. Chrobry głogów-Chojnowianka 2:6


Nieco gorzej spisuje się grupa Trampkarzy pod kierownictwem pana Stefana Stala. Piłkarze ci nie wygrali żadnego meczu w tym sezonie. W sobotę grali z Chrobrym Głógów i ulegli 2:1. Miejmy nadzieję, że kolejne spotkania będą lepsze w ich wykonaniu.Nie zapominajmy również o naszych Juniorach Starszych, którzy w tym sezonie również spisują się słabo. W sobotnie popołudnie odnieśli pierwszą viktorię w tym sezonie zwyciężając ekipę z Ruszowic aż 14:2! Być może był to mecz na przełamanie, który pomoże naszym piłkarzom osiągać coraz to lepsze wyniki. Trenerem naszych Juniorów Starszych jest pan Mariusz Marciniak.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.