Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

25-latek z gminy Chojnów wybijał szyby w zaparkowanych samochodach

Autor admin
Data utworzenia: 25 luty 2024, 14:13 Wszystkich komentarzy: 0


25-latek z gminy Chojnów wybijał szyby w zaparkowanych samochodach

Legniccy policjanci zatrzymali 25-latka z gminy Chojnów, który wybijał szyby w zaparkowanych samochodach.

- W miniony poniedziałek przed godziną 20:00 Komenda Miejska Policji w Legnicy została powiadomiona przez świadka zdarzenia, że w Legnicy jakiś mężczyzna idzie chodnikiem i najprawdopodobniej za pomocą młotka wybija szyby w zaparkowanych pojazdach - relacjonuje kom. Jagoda Ekiert - Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który swoim przestępczym działaniem uszkodził 10 pojazdów. Po sprawdzeniu w systemach informacyjnych Policji, okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary 11 miesięcy pozbawienia wolności. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Zatrzymany mężczyzna odbywał w ostatnim czasie karę pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione przeciwko mieniu, dlatego teraz odpowie w warunkach recydywy. - Na pytanie o powód swojego haniebnego zachowania powiedział, że nie wie dlaczego to zrobił. Stwierdził, że wcześniej spożywał alkohol i coś musiało go zdenerwować, następnie swoją agresję wyładował na cudzym mieniu - czytamy w policyjnym komunikacie.

Spowodowane straty wyniosły blisko 10 tys. zł. 25-latek z gminy Chojnów swój pobyt w zakładzie karnym może wydłużyć nawet o 7,5 roku.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.