Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Awans biało niebieskich do kolejnej rundy Pucharu Polski!

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 wrzesień 2012, 10:44 Wszystkich komentarzy: 12


Awans biało niebieskich do kolejnej rundy Pucharu Polski!

Wczoraj w Siedliskach odbyła się kolejna runda Pucharu Polski w piłce nożnej z udziałem KS Chojnowianka. Rywalem była ekipa Dąb Stowarzyszenie Siedliska. Mecz był swojego rodzaju rewanżem za pierwsze spotkanie w rozgrywkach klasy A, które biało niebiescy przegrali 3:1. Chojnowianie na mecz wyjazdowy pojechali z bardzo pozytywnym nastawieniem i chęcią pewnego zwycięstwa. Wszystko poszło zgodnie z założonym planem. Biało niebiescy po doskonałym meczu wygrali 4:1 – rewanż był zatem bardzo udany.


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17 przy dość dobrych warunkach pogodowych. Pierwsza połowa przebiegała „pod dyktando” KS Chojnowianka, który dominował niemal w każdym elemencie gry. Zawodnicy z Siedlisk nie wiedzieli jak mają poradzić sobie z tak dobrze grającą chojnowianką. Już około 20-30 sekundy meczu Andrzej Ziembowski umieścił futbolówkę po raz pierwszy w bramce przeciwnika. Kolejnymi strzelcami bramek dla biało niebieskich w pierwszej odsłonie meczu byli: Marcin Gromala i Jakub Grządkowski.


Druga część spotkanie przebiegała już zupełnie inaczej. Piłkarze z Siedlisk zmobilizowali się do lepszej gry. Mecz stał się bardzo wyrównany, zawodnicy obu klubów stworzyli wiele sytuacji podbramkowych. Rywale biało niebieskich w 60 minucie meczu po doskonałej akcji zdobyli bramkę honorową, która im się należała za doskonałą postawę. KS Chojnowianka również spisywała się wyśmienicie dzięki czemu w 90 minucie przypieczętowała wynik spotkania na 4:1. Strzelcem bramki był Radosław Mihułka.


Piłkarze obu ekip sporo się napracowali podczas wczorajszej rozgrywki, temperatura powietrza dodatkowo wprowadzała zmęczenie wśród piłkarzy. Biało niebiescy spisali się znakomicie i tym samym awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski. Poza naszym lokalnym klubem w Pucharze Polski udział wzięły inne ekipy z gminy Chojnów. Ich mecze zakończyły się następującymi wynikami:

Czarni II Rokitki – Iskra Niedźwiedzice 9:0

Skora Jadwisin – Czarni Rokitki 5:1Naszym piłkarzom serdecznie gratulujemy sukcesu!!!


Fot. lca.pl


Komentarze

Chojnowianka wygrywa z markowymi zespołami Dąb Siedliska,a obecnie czas na mecz z Konradówką,haha.Klub,który spadł na dno do studni.
zgłoś komentarz
No ba ! wygrana z Siedliskami to już coś .Ciekawe na kogo teraz trafią :)
zgłoś komentarz
Pary są już znane. będą derby !
Czarni II Rokitki - Chojnowianka Chojnów.
Czyli pierwsza drużyna występująca pod szyldem drugiej ! mecz na wiosne 2013r.
zgłoś komentarz
Najważniejsze że podeszli do meczu zmobilizowani,a wygrana tak wysoka na boisku rywala świadczy o tym że chłopaki już sie zgrywają i teraz czas na wygranie meczu ligowego.A zobaczcie co Jadwisin zrobił z gwiazdami z Rokitek??zespół który gra w okręgówce i przed startem ligi był typowany do jej wygrania.I co sie okazuje,że nawet w pucharze z druzyną z A-klasy przegrywają wysoko i nie mają nic do powiedzenia.To jest dopiero KOMPROMITACJA HA HA HA!!!
zgłoś komentarz
jakbys krasnal się orientował w lokalnym futbolu to bys wiedzial ze Czarni Rokitki występują w pucharze pod szyldem Czarni II Rokitki, wiec wygrali oni 9:0 z Iskra Niedzwiedzice. więc twoje słowa są żałosne, jak sie nie znasz radze sie nie odzywac
zgłoś komentarz
czyli teraz zagramy z rokitkami 1 druzyna?
zgłoś komentarz
Tak, bo druga drużyna (pod szyldem pierwszej) przegrała z jadwisinem. Troszke to pomieszane ale no zgodne z przepisami, jak sie ma dwie drużny to mozna kombinować ;)
zgłoś komentarz
czyli po tym meczu wyjasni sie czy wygra kibic czy krasnal jesli chodzi o poziom pilskarki ich ulubionych druzyn. szkoda ze dopiero na wiosen :)
zgłoś komentarz
No dokładnie, szkoda że to tyle czasu jeszcze,bo będzie tu napinka przez ten okres aż do samego meczu ;)
zgłoś komentarz
No dokładnie, szkoda że to tyle czasu jeszcze,bo będzie tu napinka przez ten okres aż do samego meczu ;)
a dlaczego ma być napinka??do tego czasu może Rokitki sie rozsypią jak będą mieli takie wyniki jak do tej pory!!!trener odejdzie zanim zawodnicy i po Rokitkach!!!a Z TYM PUCHAREM TO TEŻ NIE ZŁA ŚCIEMA!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.