Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pod wpływem alkoholu na skuterze

Autor admin
Data utworzenia: 24 wrzesień 2012, 11:46 Wszystkich komentarzy: 3


Pod wpływem alkoholu na skuterze

Ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie miał kierowca skutera, który wyjeżdżając z pracy postanowił skrócić sobie drogę i zamiast jechać prawidłowo prawym pasem zjechał na kostkę w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.00 przy wyjeździe ze stacji paliw BP (przy McDonald's). Kierujący skuterem zahaczył o kostkę brukową i przewrócił się. Doznał urazu głowy. Po kilku chwilach na miejscu zjawiła się karetka pogotowia, która udzieliła poszkodowanemu niezbędnej pomocy, ostatecznie odwożąc go do szpitala.

Kierujący skuterem nie dość, że miał w organizmie 2,2 promila alkoholu to posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za ignorowanie tego zakazu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, za jazdę pod wpływem alkoholu – 2 lata.


Komentarze

"(...)karetka pogotowia, która udzieliła poszkodowanemu niezbędnej pomocy"
A od kiedyż to karetka udziela pomocy?
zgłoś komentarz
O zjadaniu przecinków już nie wspomnę...
zgłoś komentarz
Pierdół się czepiacie patrzcie na sytuację jakie facet stwarzał zagrożenie na tej jezdni. Jechałem z Bolesławca i widziałem jak leżał centralnie na pasie drogi na brzuchu a skuter na nim. Wystarczy, że ktoś nie zdążyłby wyhamować i ... ktoś miałby kłopoty przez czyjąś głupotę.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.