Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejni poszukiwani zatrzymani

Autor admin
Data utworzenia: 02 listopad 2023, 20:50 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejni poszukiwani zatrzymani

Wczoraj funkcjonariusze działający na terenie powiatu legnickiego i Legnicy zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Do jednego z zatrzymań przyczynili się policjanci z Chojnowa.

- Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest jednym z wielu zadań Policji. Do jednostek w całym kraju niemal codziennie wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Podczas wczorajszej służby, policjanci zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania - informuje mł. asp. Anna Tersa.

Funkcjonariusze z Chojnowa po godzinie 22:00 zatrzymali 32-latka poszukiwanego przez złotoryjski sąd celem odbycia kary zastępczej 22 dni aresztu za nieuiszczoną grzywnę. Po opłaceniu grzywny, mężczyzna został zwolniony.

Zatrzymany rekordzista z Legnicy był poszukiwany 11 listami gończymi wydanymi przez sąd w województwie kujawsko-pomorskim. Mężczyzna odbędzie karę w wymiarze łącznie 238 dni między innymi za przestępstwa przeciwko mieniu. Ponadto wywiadowcy z legnickiej komendy zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który także był poszukiwany listem gończym celem odbycia kary 8 miesięcy i 23 dni pozbawienia wolności - jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie narkotyki, za co dodatkowo odpowie.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.