Query error chojnow.pl - Zatrzymany kilka minut po zdarzeniu sprawca rozboju
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zatrzymany kilka minut po zdarzeniu sprawca rozboju

Autor admin2
Data utworzenia: 18 wrzesień 2023, 10:04 Wszystkich komentarzy: 0


Zatrzymany kilka minut po zdarzeniu sprawca rozboju

Legniccy policjanci po kilku minutach od zdarzenia zatrzymali sprawcę rozboju w jednym ze sklepów na terenie miasta. 29-latek poprzez groźbę użycia noża zażądał od kasjerki wydania gotówki. W najbliższym czasie zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Do zdarzenia doszło wczoraj tj. 17 września 2023 r., około godziny 18.00 w jednym ze sklepów na terenie miasta. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna wszedł do placówki handlowej poczekał, aż wyjdą z niej klienci i podszedł do sprzedawczyni. 29-latek powiedział do kobiety, aby otworzyła kasę i dała mu pieniądze bo jak nie to wyjmie z kieszeni nóż, który ma w kieszeni. Pracownik sklepu włączył alarm napadowy, który wystarczył i spłoszył sprawcę.

Już po chwili funkcjonariusze dotarli na miejsce. Roztrzęsiona kobieta dokładnie opisała mężczyznę. Obecny na miejscu kryminalny z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu szybko wytypował sprawcę i rozpoczął jego poszukiwania. Kilka ulic dalej funkcjonariusz zauważył podejrzanego legniczanina, którego zatrzymał.

29-letni mieszkaniec Legnicy został przewieziony do komendy i osadzono w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut.

Przypomnijmy, że za tego typu przestępstwo rozbójnicze grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Kom. Jagoda Ekiert


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.