Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wakacyjna frajda z Cyrkiem Astoria! [WYNIKI KONKURSU]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 09 sierpień 2023, 21:00


Wakacyjna frajda z Cyrkiem Astoria! [WYNIKI KONKURSU]

Zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania podwójne wejściówki (dla osoby dorosłej i dziecka do lat 16) na wakacyjną frajdę z Cyrkiem Astoria, który 11 sierpnia zawita do Chojnowa.

W nowym widowisku 2023 Cyrku Astoria NIE BIORĄ UDZIAŁU ZWIERZĘTA, a sami wspaniali artyści, którzy występowali niemal na całym świecie.

Program pt. "Kosmos" a w nim między innymi: brawurowa ekwilibrystyka na wałkach, gimnastyka w kole - Elsa z Krainy Lodu, clown na szczudłach, człowiek guma w nowoczesnym wydaniu, akrobatyczne hula-hop w hiszpańskim stylu, ewolucje na linie pionowej oraz na trapezie, pokaz magii, żonglerka, duet clownów i inne atrakcje.

Ponad 90 minut zabawy dla całej rodziny!

11 sierpnia, 18:00
Ulica Zielona (obok Mrówki)

KONKURS

Weź udział w konkursie i zdobądź szansę na podwójną wejściówkę (dla osoby dorosłej i dziecka do lat 16).

Wystarczy, że napiszesz nam jaka jest Twoja ulubiona atrakcja w cyrku.

Na Wasze komentarze czekamy pod postem na naszym facebookowym profilu do 9 sierpnia, do godziny 12:00.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za nadesłane wiadomości.

Poniżej publikujemy listę zwycięzców:

Justyna Parnacka
Kamila Stolarska
Marta Chęcińska
Kamila Równanek
Jowita Lewandowska

Gratulujemy!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.