Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Chcesz być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach? Sprawdź, co zrobić

Autor Urząd Miejski w Chojnowie
Data utworzenia: 29 czerwiec 2023, 09:24


Chcesz być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach? Sprawdź, co zrobić

Drodzy Mieszkańcy Chojnowa! Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o wydarzeniach w naszym mieście, zachęcamy do korzystania z dostępnych serwisów informacyjnych.

Esemesowe powiadomienia

SiSMS.pl – Samorządowy Informator SMS

Wyślij SMS na numer 661000112 o treści tak.dle01, a informacje o zagrożeniach pogodowych i wydarzeniach w mieście będziesz otrzymywać, za darmo, na swój telefon.

Aplikacja BLISKO

Zachęcamy do pobrania aplikacji „BLISKO” i zapisanie się na powiadomienia dla mieszkańców Chojnowa. Sam zdecydujesz, z jakich serwisów tematycznych będą przesyłane do Ciebie informacje.

Strona chojnow.eu

Na oficjalnej stronie Miasta Chojnów znajdziesz wszystkie aktualne informacje, zapowiedzi imprez, relacje z wydarzeń, zdjęcia, filmy i linki do wszystkich miejskich instytucji i placówek.

Facebook: Chojnow.eu – Oficjalny Serwis Internetowy Miasta Chojnów

Oficjalny profil miasta znajdziesz również na Facebooku. Chojnow.eu – Oficjalny Serwis Internetowy Miasta Chojnów to profil, na którym znajdziesz krótkie aktualności z terenu miasta ze zdjęciami, filmikami i plakatami zapowiadającymi najbliższe wydarzenia.

Nie czekajcie i dołączcie do grona Mieszkańców Chojnowa, którzy korzystają z wyżej wymienionych kanałów informacyjnych oraz systemów powiadamiania i ostrzegania. Wspomniane narzędzia pomogą wszystkim w lepszym zabezpieczeniu przed niebezpieczeństwami oraz zapewnią gwarancję, że już nigdy nie przegapicie żadnego miejskiego wydarzenia kulturalnego. Możecie na bieżąco otrzymywać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa oraz życia społecznego w naszym mieście.

Korzystanie z narzędzi jest proste i nie wymaga żadnych opłat.

Zapraszamy!