Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pizzeria Pomodoro Due zaprasza na prawdziwie włoską pizzę

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 12 maj 2023, 13:17


Pizzeria Pomodoro Due zaprasza na prawdziwie włoską pizzę

Pizzeria Pomodoro Due przy ul. Legnickiej 50 w Chojnowie zaprasza na prawdziwie włoską pizzę wypiekaną w piecu na drewno.

Pracujemy na najwyższej jakości włoskich składnikach i dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić każdego klienta. W naszym menu znajdziesz nie tylko dobrze znane kompozycje smaków ale także nowatorskie i ciekawe niespodzianki.

Ireneusz Suszek - właściciel Pizzerii Pomodoro Due - już od 10 lat fascynuje się włoską kuchnią, a przede wszystkim pizzą. Dwa razy miał okazję spróbować swoich sił w Mistrzostwach Świata w pieczeniu pizzy w Parmie we Włoszech. Jest także uczestnikiem programu Mam Talent, w którym zaprezentował swoje zdolności w pokazie akrobatycznym z pizzą. Pizza to jego największa pasja, której poświęcił sporą część życia.

Zapraszamy mieszkańców Chojnowa i jego okolic na spróbowanie pizzy w Pizzerii Pomodoro Due. Opcja dostawy do domu jest możliwa w każdy dzień tygodnia. W okresie wiosenno-letnim dysponujemy stolikami na zewnątrz, gdzie można skosztować pizzy i wypić włoskie napoje.

kontakt: 504 44 66 88

www.pomodorodue.pl