Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pamiętnik pokoleń – Świadkowie historii. Przedłużenie terminu składania prac

Autor Starostwo Powiatowe
Data utworzenia: 10 maj 2023, 23:00


Pamiętnik pokoleń – Świadkowie historii. Przedłużenie terminu składania prac

Zarząd Powiatu Legnickiego informuje o przedłużeniu terminu składania prac literackich w IV edycji powiatowego konkursu literackiego pn. „Pamiętnik pokoleń – Świadkowie historii

Zarząd Powiatu Legnickiego w dniu 15 grudnia ubiegłego roku ogłosił IV edycję konkursu literackiego pn. „Pamiętnik pokoleń – Świadkowie historii”, którego celem jest stworzenie literackiej panoramy czasów obejmujących powojenne przesiedlenia Polaków na tzw. Ziemie Odzyskane.

Na konkurs wpłynęło już kilkadziesiąt tekstów oraz wiele próśb o możliwość przedłużenia terminu składania prac. W związku z tym Zarząd Powiatu Legnickiego, uchwałą nr 245/770/2023 z dnia 27 kwietnia 2023 roku podjął decyzję o przedłużeniu konkursu do dnia 16 czerwca br.

Do udziału w konkursie zachęcamy dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych i średnich z terenu Dolnego Śląska.

Komisja konkursowa wyłoni najlepsze prace, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Konkurs objęli Patronatem Honorowym: Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk oraz Dyrektor Muzeum Niepodległości w Warszawie dr Tadeusz Skoczek.

Regulamin konkursu na stronie internetowej: https://powiat-legnicki.eu/3512-iv-edycja-konkursu-literackiego-pt-pamietnik-pokolen-swiadkowie-historii

Nie zwlekaj! Pochwal się swoim talentem literackim i ocal od zapomnienia wspomnienia pierwszych osadników na Ziemiach Odzyskanych!