Pewne zwycięstwo seniorów z Olszanicą!

Data utworzenia: 02 wrzesień 2012, 19:37 Wszystkich komentarzy: 5

Dziś o godzinie 17:00 na chojnowiskim stadionie odbył się kolejny mecz KS Chojnowianka. Tym razem rywalem była ekipa z Olszanicy. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrą grą biało niebieskich. Jednak chwila nieuwagi naszych obrońców doprowadziła do sytuacji „sam na sam” z bramkarzem. Olszanica mogła prowadzić 1:0. Dzięki zachowaniu zimnej krwi przez naszego goalkeepera utrzymaliśmy remis. Od tego momentu piłkarze KS Chojnowianka przejęli inicjatywę, ciągłe ataki doprowadziły to strzelenia pierwszej bramki. Po 45 minutach biało niebiescy cieszyli się z jednobramkowego prowadzenia po strzale Andrzeja Ziembowskiego.

Druga połowa to przede wszystkim doskonała gra w środku pola. Piłkarze z Chojnowa zdobyli kolejną bramkę na 2:0. Na listę strzelców wpisał się Piotr Jędrusiak. Dalsze ataki biało niebieskich zmusiły piłkarzy Olimpii Olszanica do gry obronnej. Po jednej z akcji KS Chojnowianka w polu karnym został sfaulowany Fabian Gałaszkiewicz, sędzia nie wahał się ani chwili i podyktował rzut karny. Na jedenastym metrze piłkę ustawił Piotr Jędrusiak i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.

Dzięki znakomitym wynikom biało niebieskich na mecze przychodzi coraz to większa grupa kibiców. Dziś można było zauważyć wielu fanów chojnowskiego futbolu niemalże jak za dawnych lat.