Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pewne zwycięstwo seniorów z Olszanicą!

Autor Maciek
Data utworzenia: 02 wrzesień 2012, 19:37 Wszystkich komentarzy: 5


Pewne zwycięstwo seniorów z Olszanicą!

Dziś o godzinie 17:00 na chojnowiskim stadionie odbył się kolejny mecz KS Chojnowianka. Tym razem rywalem była ekipa z Olszanicy. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrą grą biało niebieskich. Jednak chwila nieuwagi naszych obrońców doprowadziła do sytuacji „sam na sam” z bramkarzem. Olszanica mogła prowadzić 1:0. Dzięki zachowaniu zimnej krwi przez naszego goalkeepera utrzymaliśmy remis. Od tego momentu piłkarze KS Chojnowianka przejęli inicjatywę, ciągłe ataki doprowadziły to strzelenia pierwszej bramki. Po 45 minutach biało niebiescy cieszyli się z jednobramkowego prowadzenia po strzale Andrzeja Ziembowskiego.Druga połowa to przede wszystkim doskonała gra w środku pola. Piłkarze z Chojnowa zdobyli kolejną bramkę na 2:0. Na listę strzelców wpisał się Piotr Jędrusiak. Dalsze ataki biało niebieskich zmusiły piłkarzy Olimpii Olszanica do gry obronnej. Po jednej z akcji KS Chojnowianka w polu karnym został sfaulowany Fabian Gałaszkiewicz, sędzia nie wahał się ani chwili i podyktował rzut karny. Na jedenastym metrze piłkę ustawił Piotr Jędrusiak i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.Dzięki znakomitym wynikom biało niebieskich na mecze przychodzi coraz to większa grupa kibiców. Dziś można było zauważyć wielu fanów chojnowskiego futbolu niemalże jak za dawnych lat.

Piłkarzom serdecznie gratulujemy!!!

Komentarze

"Po strzale Andrzej Ziembowskiego"? W języku polskim imiona odmieniamy przez przypadki! :)
zgłoś komentarz
Olsznaica, sędzie nie wahał się. Kolejne kwiatki.
zgłoś komentarz
Przepraszam za literowki juz poprawione.
zgłoś komentarz
Bo w Chojnowie jest zapotrzebowanie na piłkę i ci wierni kibice nie odwrócili sie od drużyny po spadku i oby tak dalej!!!
zgłoś komentarz
Trzeba trzymać kciuki za zespół. Po ostatnich meczach widać ze są spore szanse na powrót do okręgówki. Tyle że tam bez wzmocnien się nie obejdzie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.