Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Za nami chojnowski Weekend Kobiet

Autor Urząd Miejski w Chojnowie
Data utworzenia: 13 marzec 2023, 12:42


Za nami chojnowski Weekend Kobiet

W sobotni wieczór w MOKSiR wybrzmiały rytmy flamenco. Koncert muzyki i tańca flamenco w wykonaniu Studio Flamenco El Sol z Legnicy zainaugurował chojnowski Weekend Kobiet. Nie zabrakło barwnych strojów, klimatycznej muzyki i atmosfery rodem z Andaluzji.

Choć flamenco kojarzy nam się głównie z charakterystycznym tańcem, jest to całe zjawisko kulturowe związane z folklorem andaluzyjskich Romów, na które składają się nie tylko taniec, ale także muzyka, śpiew, stroje, a także zachowania. Od 2010 roku flamenco znajduje się na liście niematerialnego dziedzictwa UNESCO.

Licznie przybyłą publiczność przywitała dyrektorka MOKSiR Paulina Wrzeszcz, informując jednocześnie, jakie atrakcje czekają na wszystkie panie w ramach obchodu Weekendu Kobiet.

Taneczno-muzyczne świętowanie Dnia Kobiet przypadło do gustu chojnowskiej publiczności, która nagrodziła występujących gromkimi brawami.

Drugi dzień chojnowskiego Weekendu Kobiet przepełniony był atrakcjami dla wszystkich Pań, które zdecydowały się przyjść do MOKSiR-u.

Na miejscu czekały stanowiska lokalnych przedsiębiorców z branży beauty, medycznej oraz optycznej. Wszystkie panie mogły skorzystać z porad kosmetycznych i medycznych, a także skonsultować się ze stylistką i wizażystką. W sali kinowej odbyły się też warsztaty żywieniowe przeprowadzone przez trenera personalnego – Pawła Kuczyńskiego.

Po zakończeniu konsultacji odbyło się losowanie wielu atrakcyjnych nagród, m.in. roweru miejskiego, bonów na różnorodne zabiegi kosmetyczne, sprzętu AGD i kosmetyków.