Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pijany kierowca w Chojnowie. Alkomat wykazał blisko 3 promile

Autor admin
Data utworzenia: 27 grudzień 2022, 20:10 Wszystkich komentarzy: 0


Pijany kierowca w Chojnowie. Alkomat wykazał blisko 3 promile

Lokalna policja podsumowała miniony świąteczny weekend na drogach powiatu legnickiego. Funkcjonariusze zatrzymali aż 10 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu - niechlubny rekordzista jechał ulicami Chojnowa.

- Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia minęły spokojnie i bezpiecznie. Policjanci ruchu drogowego czuwali nad bezpieczeństwem na drogach powiatu, a służby patrolowe i kryminalne dbały o bezpieczeństwo w mieście. Niestety nie do wszystkich trafiają nasze apele o trzeźwą jazdę. Policjanci w ciągu czterech dni zatrzymali, aż 10 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu. Niechlubny „rekordzista” miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W takim stanie poruszał się ulicami Chojnowa samochodem marki Opel - relacjonuje kom. Jagoda Ekiert.

Na drogach odnotowano 14 kolizji drogowych oraz 1 wypadek drogowy. Zatrzymano 2 prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h na terenie zabudowanym. Policjanci przeprowadzili 384 interwencji, zatrzymali 21 sprawców przestępstw oraz 8 osób poszukiwanych, które decyzjami sądów powinny odbywać wyroki pozbawienia wolności.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.