Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Powrót do przeszłości, czyli „Retro Granie” w Galerii Piastów!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 18 listopad 2022, 16:29


Powrót do przeszłości, czyli „Retro Granie” w Galerii Piastów!

W Black weekend, 25-26 listopada, klienci Galerii Piastów będą mieli okazję nie tylko przebierać w ofertach rabotowych niemal wszystkich sklepów, ale i cofnąć się w czasie i kupić wyjątkową muzykę na retro nośnikach oraz zagrać w ponadczasowe gry wideo na oldschool'owych konsolach i komputerach.

GIEŁDA PŁYT WINYLOWYCH

25-26 listopada, piątek 11.00-21.00 | sobota 9.30-20.00

Wystawcy z całego kraju. Winyle, CD-ki, kasety. Techno, Rap, Jazz, Soundtrack, Synth, Pop, Disco '80 '90, Funk & Soul, New wave, Reggae, Ethno, Folk, Country, Blues, Hard, Post Punk, Metal. Nie lada gratka dla samplujących - wysyp płyt już od 2 zł.Stare kolekcjonerskie pressy i najnowsze limitowane wydawnictwa. W sobotę, w trakcie imprezy, sety dj'skie na żywo.

STREFA RETRO GIER WIDEO

26 listopada, sobota | 9.30 - 20.00

Podczas imprezy uczestnicy będą mieli możliwość pogrania w kultowe gry na takich retro sprzętach jak: Atari 2600, Super Nintendo Entertainment System, Sega Mega Drive, Sega Master System, Amperod i komputery Commodore 64, Atari 65 XE, ZX Spectrum. Za strefę odpowiada Laboratorium Retro Komputerów i Gier z Legnicy, które powstało, aby przybliżyć młodzieży wiedzę o historii informatyki i gier wideo oraz jako miejsce kultury gier wideo i kultury nerdów.