Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

31-latek z Chojnowa kradł i uszkadzał kable telekomunikacyjne

Autor admin
Data utworzenia: 08 listopad 2022, 15:22 Wszystkich komentarzy: 0


31-latek z Chojnowa kradł i uszkadzał kable telekomunikacyjne

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 31-latka, który kradł i uszkadzał kable telekomunikacyjne a tym samym zakłócał działanie sieci telekomunikacyjnej. Mężczyzna usłyszał 22 zarzuty, do których się przyznał i poddał dobrowolnie karze zaproponowanej przez prokuratora.

- Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Chojnowie, w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który na terenie Chojnowa kradł kable telekomunikacyjne, powodując tym samym zakłócenie działania całości sieci telekomunikacyjnej. W trakcie pracy z zatrzymanym policjanci udowodnili mu, że od sierpnia br. dokonał osiemnastu kradzieży kabli telekomunikacyjnych i cztery dewastacje i uszkodzenia kabli - relacjonuje mł. asp. Anna Tersa - Straty na szkodę zakładu telekomunikacyjnego, jakie spowodował swoim przestępczym działaniem wynoszą prawie 43 tys. zł.

Mężczyzna usłyszał łącznie 22 zarzuty, do których się przyznał i poddał dobrowolnie zaproponowanej przez prokuratora karze w wymiarze 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu jej odbycia na okres próby 3 lat, nadzór kuratora sądowego oraz zobowiązanie naprawienia szkody.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.