Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowy parking przy Szkole Podstawowej nr 4

Autor admin
Data utworzenia: 04 listopad 2022, 12:26 Wszystkich komentarzy: 1


Nowy parking przy Szkole Podstawowej nr 4

Powoli do końca dobiegają prace przy nowym parkingu w sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4.

Realizowana przy ulicy Kilińskiego to jedno z kilku samorządowych przedsięwzięć dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Zadanie realizuje firma BUDROMOS z Legnicy.

Podstawowym celem inwestycji jest poprawa bezpieczeństwa ruchu, ulepszenie nawierzchni na istniejących ciągach komunikacyjnych i poprawa infrastruktury w zakresie parkingu. 

Parking zlokalizowany został w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu na teren Szkoły Podstawowej nr 4 (w miejscu tym dotychczas znajdował się trawnik). Przedmiotem inwestycji jest także m.in. przebudowa istniejącego zjazdu na drogę gminną, budowa chodników, remont nawierzchni istniejących chodników czy wykonanie instalacji oświetlenia.

W ciągu prowadzonych prac inwestycja zyskała zarówno zwolenników, którzy cieszą się z nowych miejsc parkingowych jak i przeciwników, którzy podkreślają zajmowanie kolejnych terenów zielonych.Komentarze

Brawo dla architekta za latarnię na środku parkingu. A może energetyka nie mogła inaczej ułożyć kabla czy ktoś potrafi to wytłumaczyć?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.