Query error chojnow.pl - Kolorem po oczach. Finisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 4
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolorem po oczach. Finisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 4

Author: admin
Creation date: 26 October 2022, 15:41 All comments: 0


Kolorem po oczach. Finisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 4

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finisaż wystawy "Galeria SP 4. Kolorem po oczach". Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Na ekspozycję składają się prace plastycznie uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie. - Wystawa jest piękna - ocenia Agnieszka Tworzydło, koordynator Galerii Młodych - Bardzo serdecznie za nią dziękujemy - dodaje, zaznaczając, że tytuł "Kolorem po oczach" doskonale odzwierciedla to, co możemy zobaczyć na ścianach chojnowskiej biblioteki - chodź nie brakuje również prac monochromatycznych.

W dzisiejszym wydarzeniu udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4. Autorom prezentowanych prac towarzyszyła mgr Izabela Giersok - nauczycielka geografii, przyrody i plastyki.

Ekspozycję, na którą składa się 50 prac dzieci z klas 4-7, oglądać mogliśmy od 22 września. Prace artystyczne będą nam towarzyszyć w bibliotece do końca miesiąca.

Nie jest to pierwsza - i jak zapowiada koordynatorka Galerii Młodych - nie ostatnia wystawa zorganizowana przy współpracy z lokalnymi placówkami edukacyjnymi. W kolejnych latach możemy spodziewać się ekspozycji prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Powiatowego Zespołu Szkół.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.