Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolorem po oczach. Finisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 4

Autor admin
Data utworzenia: 26 październik 2022, 15:41 Wszystkich komentarzy: 0


Kolorem po oczach. Finisaż wystawy prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 4

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finisaż wystawy "Galeria SP 4. Kolorem po oczach". Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Na ekspozycję składają się prace plastycznie uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie. - Wystawa jest piękna - ocenia Agnieszka Tworzydło, koordynator Galerii Młodych - Bardzo serdecznie za nią dziękujemy - dodaje, zaznaczając, że tytuł "Kolorem po oczach" doskonale odzwierciedla to, co możemy zobaczyć na ścianach chojnowskiej biblioteki - chodź nie brakuje również prac monochromatycznych.

W dzisiejszym wydarzeniu udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4. Autorom prezentowanych prac towarzyszyła mgr Izabela Giersok - nauczycielka geografii, przyrody i plastyki.

Ekspozycję, na którą składa się 50 prac dzieci z klas 4-7, oglądać mogliśmy od 22 września. Prace artystyczne będą nam towarzyszyć w bibliotece do końca miesiąca.

Nie jest to pierwsza - i jak zapowiada koordynatorka Galerii Młodych - nie ostatnia wystawa zorganizowana przy współpracy z lokalnymi placówkami edukacyjnymi. W kolejnych latach możemy spodziewać się ekspozycji prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Powiatowego Zespołu Szkół.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.