Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Pechowy dzień dla motocyklistów - drugi wypadek! (aktualizacja)

Autor Maciek
Data utworzenia: 23 sierpień 2012, 20:11 Wszystkich komentarzy: 4


Pechowy dzień dla motocyklistów - drugi wypadek! (aktualizacja)
Dziś około godziny 19:30 miał miejsce kolejny wpadek drogowy z udziałem motocyklisty. Mężczyzna kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Całe wydarzenie miało miejsce w Rokitkach tuż przy drodze zjazdowej do Biskupina. Poszkodowany, który stracił przytomność został przewieziony do szpitala. Okoliczności wypadku nie są znane. Na miejscu zdarzenia policja bada przyczyny całego zajścia.
Aktualizacja (24-08-2012, godz. 8.15)

W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł w szpitalu.

Komentarze

Przykre...
zgłoś komentarz
Niestety jeśli się w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50 km/h jedzie 150km/h to takie są skutki. Przykre, ale niestety zabrakło wyobraźni...
zgłoś komentarz
Twój komentarz świadczy o braku wyobraźni. Jeżeli nie posiadasz wiedzy na temat motorów,to nie wypisuj bzdur.
zgłoś komentarz
człowieku jak możesz w ogóle tak pisać? Weź się zastanów. On nie jechał 150 km/h. To ty nie masz wyobraźni. Ten Człowiek miał Rodzinę - żonę, Dzieci i Wnuki, które kiedyś mogą natrafić na komentarze tak bezmyślnych ludzi jak ty. Po co to piszesz? Bo udajesz, że wiesz? Nawet policja nie wie co się stało. Nie jechał z taką prędkością i jeździł na motorach od lat więc co Ty możesz wiedzieć? przy takiej prędkości 150 km/h zginął by od razu a zginął po godzinie od wypadku. Nie pisz nic jak masz pisać coś takiego.
Przykro mi, że zdarzył się ten wypadek. Przykro mi, że skończyło się życie takiego Człowieka. Przykro mi, że Jego Rodzina cierpi. Mam nadzieję, że kiedyś ten ból choć trochę zmaleje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.