Query error chojnow.pl - Zwycięctwo w meczu na szczycie
Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zwycięctwo w meczu na szczycie

Author: KS Chojnowianka
Creation date: 25 September 2022, 20:26 All comments: 0


Zwycięctwo w meczu na szczycie

Do meczu z Iskrą Kochlice nasi piłkarze przystąpili niezwykle zmobilizowani, gdyż rywal był z najwyższej półki jak na warunki A klasowe...

Dzień przed meczem prezes klubu Jakub Halikowski zorganizował spotkanie integracyjne w jednostce wojskowej, gdzie główna atrakcją było strzelanie z broni, zwiedzanie oraz ognisko z kiełbaskami. To niewątpliwie pozytywnie wpłynęło na zespół.

Co do meczu to był on wyrównany, stał na bardzo wysokim poziomie, a wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Oba zespoły grały ofensywnie, starały się długo utrzymywać przy piłce, co mogło podobać się kibicom. Chojnowianie tego dnia byli bardzo skuteczni i już w 20 minucie po ładnej akcji Faluty i pięknym zagraniu Ziętek pokonał bramkarza gości w pojedynku jeden na jeden. Strzelcem drugiej bramki przed przerwą był ten sam zawodnik, który - trzeba przyznać - rozgrywał dobre zawody.

W drugiej odsłonie więcej z gry mieli gospodarze. Po faulu na Falucie zawodnik drużyny gości dostał czerwoną kartkę. Biało-niebiescy raz po raz co raz groźniej atakowali strzelając kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się Łaba, Faluta oraz Kądziołka. Ostatecznie mecz zakończył się 5:0 dla Chojnowianki.

Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, ktory dziś świetnie realizował przede wszystkim założenia taktyczne. Ponadto na co raz lepszą grę naszego zespołu wpływ ma wysoka frekwencja na treningach. Gratulacje dla drużyny i trenera.

Skład Chojnowianki Chojnów: Zieleń- Zazulczak,Kulik J, Ginda, Świątkowski, Kądziołka, Jędrusiak, Tomaszewski, Faluta, Ziętek, Kulik M.

Po przerwie zagrali: Szpanek, Zazulczak P, Łaba, Kuc,

Widzów: 100Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.