Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Finały castingu Zostań Twarzą Cuprum Arena

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 21 wrzesień 2022, 15:34 Wszystkich komentarzy: 0


Finały castingu Zostań Twarzą Cuprum Arena

W ostatni weekend, w Galerii Cuprum Arena odbyły się finały castingu „Zostań Twarzą Cuprum Arena”. Jest to już czwarta edycja castingu, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które marzą o karierze modelki, modela lub po prostu chciałyby wziąć udział w kampanii reklamowej galerii Cuprum Arena i zobaczyć siebie na bilbordzie, You Tubie, albo plakacie.

Podczas finałów w Cuprum Arena, osobiście mogliśmy spotkać się z wieloma wyjątkowymi osobami, które licznie przyjechały do nas z całego regionu - mówi Aneta Powązka, Manager ds. Marketing - ocenialiśmy umiejętność poruszania się po wybiegu, współpracę przed obiektywem, a także charyzmę. Planujemy wybrać około 30 osób – Twarzy Cuprum Arena, z którymi będziemy pracować w kolejnym roku przy pokazach mody, podczas sesji zdjęciowych, klipach reklamowych i wielu innych projektach. W tym roku wybór będzie bardzo trudny – dodaje Pani Aneta Powązka.

Wyniki castingu zostaną ogłoszone niebawem, a już 8 października będziemy mogli obejrzeć zwycięzców podczas pokazu mody, który odbędzie się w galerii Cuprum Arena. Trzymamy za wszystkich uczestników kciuki. Powodzenia!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.