Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

7 sprawców przestępstw zatrzymanych

Autor admin
Data utworzenia: 13 wrzesień 2022, 17:17 Wszystkich komentarzy: 0


7 sprawców przestępstw zatrzymanych

9 i 10 września w godzinach popołudniowych i wieczornych funkcjonariusze Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego przeprowadzili działania pod nazwą "Bezpieczny Powiat". W trakcie działań zatrzymano 7 sprawców przestępstw. Wylegitymowano 135 osób. Ujawniono 12 wykroczeń.

- W miniony weekend policjanci Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy na terenie powiatu legnickiego przeprowadzili działania pn. "Bezpieczny Powiat" mające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu zdarzeń o charakterze kryminalnym w tym w 7 podstawowych kategoriach. Zatrzymywanie osób rozprowadzających środki odurzające, zatrzymywanie sprawców przestępstw i wykroczeń na gorącym uczynku, poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymywanie osób poszukiwanych, ujawnianie wykroczeń społecznie uciążliwych to główne założenia - informuje asp. Katarzyna Baniewska.

W trakcie prowadzonych działań policjanci zatrzymali 7 sprawców na gorącym uczynku popełnienia przestępstw w tym 4 osoby posiadające środki odurzające, 3 nieletnich którzy dokonali zniszczenia mienia i 1 osobę poszukiwaną. Wylegitymowanych zostało 135 osób. Ujawniono 12 wykroczeń, spośród których na 6 sprawców nałożono mandaty karne, przeciwko 4 osobom sporządzono notatki na wniosek o ukaranie do sądu i zastosowano 2 pouczenia. W działaniach wzięło udział 44 funkcjonariuszy.  

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.